ЩОРІЧНИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МУЗИЧНИЙ КОНКУРС

Камерні ансамблі


Камерні ансамблі

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ 2021 року!

ЛАУРЕАТИ ПЕРШОЇ ПРЕМІЇ:

1 Симфонічний оркестр Дитяча школа мистецтв № 2 ім.М.Вериківського м. Київ. Волков Михайло Михайлович Ципко Анна Олександрівна
1 Інструментальний дует «Надія» Черкаська ДМШ 1 ім. М. В. Лисенка Горбунова Валентина Карпівна Перепелиця Віра Андріївна
1 Ансамбль скрипалів Cantabile Коростишівська дитяча музична школа Кириченко Наталія Мілентіївна Александріна Ірина Іванівна
1 Міщенко Ілля, Міщенко Тимофій ДМШ № 21, м.Київ Куртяк Наталія Петрівна, Рябова Тетяна Юріївна Скрябіна Анастасія Олександрівна
1 Носова Олена Юріївна, Хайруліна Людмила Миколаївна Українська школа мистецтв Носова Олена Юріївна та Хайруліна Людмила Миколаївна
1 Білер Фіона Софі, Аносов Богдан КЗ «Глухівська школа містецтв ім. М.С.Березовського» Рябініна Валерія Валентинівна , Чиглінцева Тетяна Валентинівна
1 Зразковий камерний оркестр Броварська міська дитяча музична школа Чорна Тетяна Петрівна Бойко Олег Іванович

ЛАУРЕАТИ ДРУГОЇ ПРЕМІЇ:

2 Комаренко Дарія, Чубатюк Максим ДМШ № 20, м.Київ Василюк Н.В. , Грабовська М.Я.
2 Бабій Діана, Радзівіл Тетяна КЗ «Криворізький обласний фаховий музичний коледж »ДОР» Кавіцька Тетяна Миколаївна
2 Ніцак Ольга, Мілейко Христина ДШМ №5 м. Київ Кобзар Олена Зіновіївна, Корнєєва Єлизавета Павлівна
2 Еліна Ліпман, Єлизавета Холєва Українська школа мистецтв Носова Олена Юріївна
2 Мораллі Гала та Самольотова Ольга ШДЕМ Платонова Л.З., Авдюшкіна Т.І.
2 Нікрячева Марія, Венгер Єва, Пономаренко Поліна Дитяча школа мистецтв № 2 ім.М.Вериківського м. Київ. Ростовцева Лариса Онисимівна Бродовська Інна Вікторівна
2 Ланський Євген, Ланська Олена КЗПСО «Мистецька школа №6, м.Одеси» Строн Катерина Георгіївна
2 Боровенко Валерія, Митрофанов Максим ДМШ №27, м.Київ Чернега Ірина Володимирівна , Назарова Валентина Петрівна
2 Шашина Олена Миколаївна ,Мамонтова Тетяна Олексіївна ПСМНЗ Музична школа м.Горішні Плавні Шашина О.М Мамонтова Т.О

ЛАУРЕАТИ ТРЕТЬОЇ ПРЕМІЇ:

3 Тріо — Баєва О., Ярмак І., Ромасевич О. м. Українка, Київська обл. «Українська школа мистецтв» Волнухіна Ірина Миколаївна
3 Вишинська Анастасія, Івашина Ангеліна Дитяча музична школа №20, м.Київ Десятник Ніна Юхимівна
3 Буй Бать Зйеп Дар`я, Рубель Домініка ДМШ № 27, м. Київ Назарова Валентина Петрівна