ЩОРІЧНИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МУЗИЧНИЙ КОНКУРС

Духові та ударні інструменти


Духові та ударні інструменти

Гран- прі

Данець Ганна

15.05.1997

Флейта

НМАУ ім. П.Чайковського, м.Київ

м.Київ

Турбовський Володимир Кирилович

Дашак Євген Леонідович

«Надія»

Бабич Арсеній

04.01.2011

Валторна

ДЮЦ Дарницького району

м.Київ

Бойко Анатолій Миколайович

Змієвська Людмила Ніловна

1

Калюжний Родіон

12.02.2013

Блокфлейта

ДШМ №5, м.Київ

м. Київ

Сіренко Алла Олександрівна

Вдовиченко Ольга Володимирівна

1

Череватенко Стефанія

08.01.2012

Блокфлейта

КССМШІ ім.М.Лисенка

м.Київ

Чеглакова Єлізавєта Семенівна

Гололобова Світлана Володимирівна

1

Скляренко Алісія

12.05.2011

Флейта

КДШМ №8

м.Київ

Шапочкіна Аріна Сергіївна

Артемук Тетяна Федорівна

1

Климентов Назар

15.11.2010

Блокфлейта

Броварська міська ДМШ

м.Бровари

Новаковський Станіслав Євгенійович

Більська Наталія Петрівна

1

Писарєв Іван

02.08.2009

Баритон, тромбон

Народний художній колектив духовий оркестр «Унісон»

м.Київ

Ліфановський Михайло Борисович

Доля Ірина Олегівна

1

Терпелюк Вірослава

13.06.2009

Флейта

ДМШ №8, м.Київ

м.Київ

Молчанова Олена Юріївна

Кисіль Ганна Петрівна

1

Кацавал Арсеній

12.06.2009

Блокфлейта

КДМШ №7 ім І.Шамо

м.Київ

Мрачковська Павліна Феліксовна

Халявка Ксенія Іванівна

1

Брігідін Павло

21.08.2008

Флейта

КЗ БМР Білоцерківська школа мистецтв №1

м.Біла Церква, Київська обл.

Хакімов Рашид Камілович

Бородіна Вікторія Володимирівна

1

Свєтогорова Глорія

31.07.2008

Флейта

ЛССМШІ ім. С.Крушельницької

м.Львів

Павленко Олена Федорівна

Конюх Марта Андріанівна

1

Маміч Надія

01.08.2007

Кларнет

КПМНЗ «Криворізька міська музична школа № 5» КМР

м.Кривий Ріг

Недельченко Єлизавета Олександрівна

Помазанська Катерина Сергіївна

1

Гаєва Ніка

28.06.2007

Гобой

КДШМ №2 ім .М.І.Вериківського

м. Київ

Шперер Віра Олександрівна

Борисенко Марія Антонівна

1

Юринець Маргарита

08.03.2007

Флейта

ЛССМШІ ім. С.Крушельницької

м.Львів

Павленко Олена Федорівна

Конюх Марта Андріанівна

1

Кучерявий Олексій

25.07.2006

Тромбон

КДМШ №7 ім І.Шамо

м.Київ

Рура Степан Степанович

Дерев`янко Наталья Олександрівна

1

Барабанов Дмитро

25.05.2006

Туба

Бориспільська ДМШ

м.Бориспіль, Київська обл.

Бойко Олег Афанасійович

Дениско Руслан Петрович

1

Петухов Назар

21.01.2006

Ксилофон

Малинська дитяча школа мистецтв

м. Малин

Петухов Віктор Васильович

Пєтухова Ганна Василівна

1

Медведчук Михайло

08.11.2005

Кларнет

КДШМ №2 ім .М.І.Вериківського

м. Київ

Мітрохов Андрій Миколайович

Борисенко Ірина Геннадіївна

1

Балаклеєць Ілля

10.08.2005

Валторна

Бориспільська ДМШ

м.Бориспіль, Київська обл.

Бойко Олег Афанасійович

Хобта Юлія Андріївна

1

Прилипко Олександра

29.06.2005

Ксилофон

ДМШ №10, м.Київ

м.Київ

Сабадаш Анастасія Валентинівна

Іванов Максим Леонідович

1

Кришталович Андрій

08.06.2005

Тромбон

КДШМ №2 ім .М.І.Вериківського

м. Київ

Щербаха Денис Володимирович

Палажчук Надія Петрівна

1

Шкода Олександр

11.05.2005

Валторна

КССМШІ ім. М.Лисенка

м.Київ

Гордій Павло Анатолієвич

1

Хмеленко Надія

20.11.2004

Флейта

ДМШ №21, м.Київ

м.Київ

Іванова Світлана Миколаївна

Морозова Валентина Володимирівна

1

Саєнко Вікторія

22.09.2004

Фагот

Школа-студія при НМАУ ім. П.Чайковського

м.Бровари

Нечесний І.З. , Осадчий Т.М.

Якуніна Олена Василівна

1

Шупик Іван

05.08.2004

Кларнет

Чернігівська міська школа мистецтв

м.Чернігів

Коптєв Олексій Вікторович

Желдак Оксана Володимірівна

1

Удод Сергій

20.01.2004

Кларнет

Українська дитяча школа мистецтв

м.Українка

Удод Лариса Михайлівна

Удод Лариса Михайлівна

1

Юринець Марко

08.01.2003

Флейта

ЛССМШІ ім. С.Крушельницької

м.Львів

Павленко Олена Федорівна

Конюх Марта Андріанівна

1

Тельман Аліна

03.12.2000

Гобой

Сумське вище училище мистецтв і культури ім.Д.С.Бортнянського

м.Шостка

Письменний Ігор Андрійович

Бойченко Наталія Миколаївна

1

Юхименко Тарас

28.02.2000

Флейта

Київський університет ім. Б.Грінченка, Інститут мистецтв

м.Київ

Єремеєв Богдан Миколайович

Бичкова Оксана Анатоліївна

1

Лай Араус Дарій Іван

01.02.1999

Флейта

НМАУ ім. П.Чайковського, м.Київ

м.Київ

Турбовський Володимир Кирилович

Дашак Євген Леонідович

1

Гудима Антон

03.07.1998

Кларнет

НМАУ ім. П.Чайковського, м.Київ

м.Київ

Ганапольський Олександр Анатолійович

Воз’янова Оксана Валеріївна

1

Би Кецзин

10.07.1996

Флейта

НМАУ ім. П.Чайковського, м.Київ

м.Київ

Турбовський Володимир Кирилович

Дашак Євген Леонідович

1

Шевчук Павло

03.08.1995

Флейта

НМАУ ім. П.Чайковського, м.Київ

м.Київ

Турбовський Володимир Кирилович

Дашак Євген Леонідович

1

Штанов Даня

2

Кифоренко Денис

10.02.2012

Дзвіночки

КДШМ №2 ім.М.І.Вериківського

м. Київ

Мултанова Наталія Олександрівна

Федорова Ольга Олександрівна

2

Матюнін Павло

23.08.2011

Труба

КДШМ №2 ім.М.І.Вериківського

м. Київ

Мєдвєдєв Дмитро Анатолійович

Борисенко Марія Антонівна

2

Юшко Марія

21.03.2011

Блокфлейта

Бориспільська ДМШ

м.Бориспіль, Київська обл.

Баранчук Сергій Петрович

Баранчук Світлана Євгенівна

2

Григорович Анна

10.12.2010

Блокфлейта

КДМШ №7 ім І.Шамо

м.Київ

Мрачковська Павліна Феліксовна

Халявка Ксенія Іванівна

2

Сирота Аріна

24.04.2010

Флейта

КПМНЗ «Криворізька міська музична школа № 5» КМР

м.Кривий Ріг

Недельченко Єлизавета Олександрівна

Помазанська Катерина Сергіївна

2

Паламарчук Олександр

28.10.2009

Кларнет

КДШМ №2 ім.М.І.Вериківського

м. Київ

Мітрохов Андрій Миколайович

Борисенко Ірина Геннадіївна

2

Бурдіян Софія

30.09.2009

Саксофон — сопрано

Бориспільська ДМШ

м.Бориспіль, Київська обл.

Ємельяненко Зінаїда Вікторівна

Куроєдов Сергій Георгійович

2

Чаплик Андрій

17.06.2009

Блок-Флейта

ДМШ №20, м.Київ

м.Київ

Маличок Ірина Василівна

Дубок Вікторія Володимирівна

2

Лункан Ніка

19.05.2009

Ксилофон, дзвіночки

КДШМ №2 ім.М.І.Вериківського

м. Київ

Мултанова Наталія Олександрівна

Федорова Ольга Олександрівна

2

Владіміров Глєб

16.09.2008

Кларнет

Бориспільська ДМШ

м.Бориспіль, Київська обл.

Ємельяненко Зінаїда Вікторівна

Дениско Руслан Петрович

2

Чижик Ярослав

29.05.2008

Труба

Бориспільська ДМШ

м.Бориспіль, Київська обл.

Бойко Олег Афанасійович

Хобта Юлія Андріївна

2

Голуб Марко

24.03.2008

Флейта

КССМШІ ім. М.Лисенка

м.Київ

Омельченко Михайло Адамович

Сотніченко Антоніна Аркадіївна 

2

Левицька Анжеліка-Віолета

04.02.2008

Саксофон — сопрано

Бориспільська ДМШ

м.Бориспіль, Київська обл.

Ємельяненко Зінаїда Вікторівна

Куроєдов Сергій Георгійович

2

Паньков Ярослав

28.10.2007

Кларнет

КПМНЗ «Криворізька міська музична школа № 5» КМР

м.Кривий Ріг

Недельченко Єлизавета Олександрівна

Помазанська Катерина Сергіївна

2

Дедух Юрій

06.09.2007

Ксилорімба

ДШМ №5, м.Київ

м.Київ

Міцкевич Вадим Леонідович

Закірова О. В.

2

Кришталович Іван

13.08.2007

Кларнет

КДШМ №2 ім.М.І.Вериківського

м. Київ

Мітрохов Андрій Миколайович

Борисенко Ірина Геннадіївна

2

Стан Марія

25.06.2007

Флейта

ДШМ, м..Українка

м. Українка

Реп’єва Людмила Дмитрівна

Носова Олена Юріївна

2

Пастушенко Марія

13.06.2007

Кларнет

КДШМ №2 ім. М.І.Вериківського

м. Київ

Мітрохов Андрій Миколайович

Борисенко Ірина Геннадіївна

2

Левшенюк Кіра

05.06.2007

Флейта

КЗ «Глухівська школа мистецтв ім. М.Березовського»

м. Глухів

Турбіна Ольга Юріївна

Мироненко Анна Миколаївна

2

Мунтян Каміла

02.03.2007

Кларнет

КПМНЗ «Криворізька міська музична школа № 5» КМР

м.Кривий Ріг

Недельченко Єлизавета Олександрівна

Помазанська Катерина Сергіївна

2

Трубій Назарій

16.11.2006

Валторна

ДЮЦ Дарницького р-ну, м.Київ

м.Київ

Бойко Анатолій Миколайович

Змієвська Людмила Нилівна

2

Фесенко Богдан

27.10.2006

Саксофон альт

Бориспільська ДМШ

м.Бориспіль, Київська обл.

Бойко Олег Афанасійович

Хобта Юлія Андріївна

2

Міхонічева Софія

20.08.2006

Флейта

ДМШ №27, м.Київ

м.Київ

Савельєва Олександра Олександрівна

Хрущова Ірина Олексіівна

2

Євдокімов Кирило

21.07.2006

Ксилофон

КДМШ №1 ім Я.Степового

м.Київ

Васько Андрій Богданович

Колесник Олена Михайлівна

2

Веракса Віталій

07.02.2006

Валторна

КДШМ №2 ім. М.І.Вериківського

м. Київ

Шестопал Ігор Васильович

Палажчук Надія Петрівна

2

Кухарська Марія

31.01.2006

Флейта

Школа-студія КІМ ім. Р.Глієра

м. Київ

Кузьменко Анна Юріївна

Дубій Софія Андріївна

2

Дворник Катерина

24.07.2005

Кларнет

КДШМ №2 ім. М.І.Вериківського

м.Київ

Буторин Артем Юрійович

Борисенко Марія Антонівна

2

Пшевлоцький Северин

18.05.2005

Альт саксофон

ДМШ №28, м.Київ

м.Київ

Денесюк Марина Іванівна

Зубай Юрій Миколайович

2

Васильєва Катерина

21.04.2005

Флейта

ДМШ №38, м.Київ

м.Київ

Дяченко Катерина Станіславівна

Гончар Алла Миколаївна

2

Степанець Юліана

21.11.2004

Малий барабан, ксилофон

КДМШ №8

м.Київ

Рябова Тетяна Юріївна

Сіжук Інна Володимирівна

2

Сівко Яна

03.08.2004

Тромбон

Хмельницька дитяча музична школа №1 ім.М. Мозгового

м.Хмельницький

Бабич Юрій Миколайович

Полтавцева Наталія Сергіївна

2

Крамаренко Олексій

19.07.2004

Флейта

КДШМ №1

м.Київ

Кучерявий Максим Вікторович

Корнєва Ганна Георгіївна

2

Пешкова Марія

12.02.2004

Флейта

КССМШІ ім. М.Лисенко

м.Київ

Плотнікова Лариса Миколаївна

Марцинчик Олександра Сергіївна

2

Патракеєва Ксенія

02.02.2004

Саксофон

КДМШ №7 ім.І.Шамо

м.Київ

Рура Степан Степанович

Дерев’янко Наталія Олександрівна

2

Ларьков Олег

29.12.2003

Малий барабан, ксилофон

КДМШ №8

м.Київ

Рябова Тетяна Юріївна

Сіжук Інна Володимирівна

2

Халімон Антон

30.06.2003

Саксофон

КВНЗ Чернігівський музичний коледж ім.Л.Ревуцького

м. Чернігів

Гришак Михайло Григорович

Воронова Олена Іванівна

2

Рябіко Олексій

25.12.2002

Саксофон

Сумське вище училище мистецтв і культури ім.Д.С.Бортнянського

м.Суми

Письменний Ігор Андрійович

Бойченко Наталія Миколаївна

2

Іваненко Ольга

09.08.2002

Кларнет

КВНЗ Чернігівський музичний коледж ім.Л.Ревуцького

м.Чернігів

Коптєв Олексій Вікторович

Садова Олена Олександрівна

2

Слабеняк Ірина

26.02.2002

Гобой

Чернігівський музичний коледж ім. Л.М.Ревуцького

м.Чернігів

Слабеняк Роман Миколайович

Слабеняк Ірина Велеріївна

2

Сібір Данило

30.12.2001

Флейта

КІМ ім. Р.Глієра

м.Київ

Шипак Василь Йосипович

Таран Уляна Миколаївна

2

Маличок Ірина

12.12.1997

Флейта

Київський університет ім. Б.Грінченка.

м.Київ

Василевич Юрій Володимирович

Сивопляс Людмила Іванівна

2

Горайчук Андрій

22.08.1996

Кларнет

НМАУ ім. П.Чайковського, м.Київ

м.Київ

Ганапольський Олександр Анатолійович

Воз’янова Оксана Валеріївна

2

Бейзеров Костянтин

09.07.1996

Кларнет

НМАУ ім. П.Чайковського, м.Київ

м.Київ

Ганапольський Олександр Анатолійович

Воз’янова Оксана Валеріївна

2

Зурова Варя

2

Грубесюк Уляна

3

Литвинчук Єлизавета

20.04.2012

Блок-Флейта

ДШМ №5, м.Київ

м. Київ

Сіренко Алла Олександрівна

Вдовиченко Ольга Володимирівна

3

Безбородько Лев

20.01.2012

Блокфлейта

КДМШ №3 ім В.Косенка

м.Київ

Синякова Олександра Юріївна

Рябоконєва Марія Олександрівна

3

Боднарук Ірина

13.09.2011

Флейта

КДМШ №32

м. Київ

Бурля Валерій Михайлович

Нєволіна Юлія Юріївна

3

Міщенко Тимофій

08.09.2011

Ксилофон, малий барабан

ДМШ №21, м.Київ

м.Київ

Рябова Тетяна Юріївна

Скрябіна Анастасія Олександрівна

3

Сіраш Всеволод

15.08.2011

Ксилофон

КДМШ №1 ім Я.Степового

м.Київ

Васько Андрій Богданович

Колесник Олена Михайлівна

3

Рудой Артем

21.10.2010

Блок-флейта

КДМШ №8

м.Київ

Гордик Артем Сергійович

Артемук Тетяна Федорівна

3

Солоха Олексій

18.08.2010

Валторна

КЗ БМР БШМ№ 3

м.Біла Церква

Данилюк Сергій Васильович

Чорна Олена Володимирівна

3

Несмашна Соломія

08.08.2010

Блокфлейта

Боярська ДШМ

м.Боярка

Ляшенко Тетяна Володимирівна

Федорук Євген Олександрович

3

Мельников Матвій

14.09.2009

Ксилофон

ДМШ №21, м.Київ

м.Київ

Рябова Тетяна Юріївна

Скрябіна Анастасія Олександрівна

3

Сергєєва Вероніка

07.07.2009

Кларнет

КПМНЗ «Криворізька міська музична школа № 5» КМР

м.Кривий Ріг

Недельченко Єлизавета Олександрівна

Помазанська Катерина Сергіївна

3

Семенюк Євангеліна

24.03.2009

Флейта

Бориспільська ДМШ

м.Бориспіль, Київська обл.

Баранчук Сергій Петрович

Баранчук Світлана Євгенівна

3

Балабуха Дар’я

04.12.2007

Флейта

КДШМ №2 ім.М.І.Вериківського

м.Київ

Мєдвєдєва Валентина Володимирівна

Борисенко Марія Антонівна

3

Олексієнко Матвій

05.01.2009

Дзвіночки, малий барабан

ДМШ №10, м.Київ

м. Київ

Марченко Анатолій Сергійович

3

Єрмак Михайло

06.07.2007

Флейта

КДМШ №32

м. Київ

Бурля Валерій Михайлович

Неволіна Юлія Юріївна

3

Гребенюков Михайло

24.01.2007

Флейта

ДМШ №20, м.Київ

м.Київ

Котова Катерина Сергіївна

Гребенюкова Наталя Володимирівна

3

Грабовський Павло

12.07.2006

Кларнет

ДМШ №1 ім Я.Степового, м.Київ

м.Київ

Милявський Лев Михайлович   

Колесник Олена Михайлівна   

3

Солопенко Наталія

28.07.2005

Кларнет

Черкаська дитяча музична школа №5

м.Черкаси

Павленко Юрій Миколайович

Пшенічкіна Інна Вікторівна

3

Солодуха Ярослав

14.04.2005

Кларнет

КПМНЗ «Криворізька міська музична школа № 5» КМР

м.Кривий Ріг

Недельченко Єлизавета Олександрівна

Помазанська Катерина Сергіївна

3

Іванова Олеся

06.02.2005

Альт-саксофон

м. Київ

Житнухіна Юлія Михайлівна

Федорова Ольга Олександрівна

3

Івашуткін Олексій

07.04.2004

Труба

КДМШ №35

м.Київ

Прудніков Сергій Анатолійович

Савченко Інна Володимирівна

3

Синяговський Євген

23.01.2004

Флейта

КЗ Глухівська школа мистецтв ім. М.Березовського

м. Глухів

Турбіна Ольга Юріївна

Мироненко Анна Миколаївна

3

Ан Данило

06.04.2002

Кларнет

КІМ ім. Р.Глієра

м.Київ

Мітрохов Андрій Миколайович

Кочубей Вікторія

3

Живак Серафима

17.01.2002

Флейта

КДШМ №2 ім .М.І.Вериківського

м.Київ

Клименко Ірина Валеріївна

Борисенко Марія Антонівна

3

Довгалюк Валерій

23.05.2001

Фагот

Черкаське музичне училище

м.Черкаси

Павленко Юрій Миколайович

Пшенічкіна Інна Вікторівна

3

Мусіна Софія

13.04.1998

Флейта

Київський університет ім. Б.Грінченка.

м.Київ

Єремеєв Богдан Миколайович

Бичкова Оксана Анатоліївна

3

Чеховська Віка

4

Зацаринський Ратмір

12.07.2011

Флейта

КССМШІ ім.М.Лисенка

м.Київ

Сухарєва Інна Анатоліївна

Фізер Катерина Сергіївна

4

Дорофєєва Дарія

15.04.2011

Сопілка

КДШМ №2 ім.М.І.Вериківського

м.Київ

Шиян Микола Іванович

Борисенко Ірина Геннадіївна

4

Свято Іван

28.10.2010

Труба

ДШМ №5, м.Київ

м.Київ

Журавльов Олександр Анатолійович

Сухенко Марія Едуардівна

4

Воронков Олексій

08.08.2009

Ксилоримба

ДШМ №5, м.Київ

м. Київ

Міцкевич Вадим Леонідович

Закірова Ольга Вячеславівна

4

Рибак Павло

11.07.2009

Флейта

КДМШ №32

м. Київ

Бурля Валерій Михайлович

Нєволіна Юлія Юріївна

4

Козинцев Всеслав

22.02.2008

Труба

КДШМ №2 ім.М.І.Вериківського

м. Київ

Мєдвєдєв Дмитро Анатолійович

Борисенко Марія Антонівна

4

Різник Мирослава

07.11.2007

Флейта

ДМШ №1 ім Я.Степового, м.Київ

м. Київ

Бурля Валерій Михайлович

Войтун Анна Іванівна

4

Карякін Юрій

27.07.2007

Труба

КДШМ №2 ім. М.І.Вериківського

м. Київ

Мєдвєдєв Дмитро Анатолійович

Борисенко Марія Антонівна

4

Охрей Іван

17.05.2007

Флейта

Бориспільська ДМШ

м. Бориспіль

Баранчук Сергій Петрович

Баранчук Світлана Євгенівна

4

Берестенко Артем

15.04.2006

Труба

КДШМ №2 ім. М.І.Вериківського

м.Київ

Коваленко Дмитро Тимофійович

Ципко Анна Олександрівна

4

Кузін Філіпп

22.02.2005

Труба

ДМШ №27, м.Київ

м.Київ

Гордик Артем Сергійович

Хрущова Ірина Олексіївна

4

Слободян Микола

04.03.2004

Труба

Хмельницька ДМШ №1 ім.М. Мозгового

м.Хмельницький

Бабич Юрій Миколайович

Полтавцева Наталія Сергіївна

4

Струць Любомир

12.03.2003

Кларнет

КДШМ №2 ім. М.І.Вериківського

м. Київ

Митрохов Андрій Миколайович

Борисенко Ірина Григорівна

у

Бомчак Іван

28.08.2010

Саксофон сопрано

м.Київ

Кравченко Ірина Богданівна

Номінація «Ансамблі»

1

Ансамбль кларнетистів

2005-2009

КПМНЗ «Криворізька міська музична школа № 5» КМР

м.Кривий Ріг

Недельченко Єлизавета Олександрівна

Недельченко Єлизавета Олександрівна

1

Ансамбль

КССМШІ ім. М.Лисенка

м.Київ

Сухарєва Інна Анатоліївна

Бичкова

Шахова Анна

25.06.2005

Флейта

Шахова Надія

22.07.2007

Кларнет

1

Ансамбль

ДМШ №27, м.Київ

м.Київ

Дем’янчук Антон Олександрович

Лисенко Тимофій

16.05.2005

Саксофон

Іванова Олена Віталіївна

Лисенко Арсеній

13.09.2008

Фортепіано

Герасименко Ірина Петрівна

Лисенко Савелій

02.12.2006

Фортепіано

1

Ансамбль

КССМШІ ім. М.Лисенка

м.Київ

Горленко Ірина Анатоліївна

Ращеня Марина Ігорівна

Шахова Анна

25.06.2005

Флейта

Шкода Олександр

11.05.2005

Валторна

2

Ансамбль ударних інструментів

ДМШ №21, м.Київ

м.Київ

Рябова Тетяна Юріївна

Скрябіна Анастасія Олександрівна

Мельников Матвій

14.09.2009

Міщенко Тимофій

08.09.2011

2

Ансамбль

КДШМ №1

м.Київ

Дибенко Наталія Михайлівна

Павлюченко Марія

24.11.2003

Бандура

Кучерявий Максим Вікторович

Крамаренко Олексій

19.07.2004

Флейта

2

Ансамбль

ДМШ №27, м.Київ

м.Київ

Гордик Артем Сергійович (диригент)

Годзяцький Віталій Олексійович

Савельєва Олександра Олександрівна

Біла Яніна Іванівна

3

Ансамбль сопілкарів

КДШМ №2 ім.М.І. Вериківського

м.Київ

Шиян Микола Іванович

Палажчук Надія Петрівна

Дорофеєва Дарія

15.04.2011

Бабенко Марія

19.11.2010

Клименко Катерина

22.06.2010

Пісна Єлизавета

07.05.2010