ЩОРІЧНИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МУЗИЧНИЙ КОНКУРС

Народні інструменти


Народні інструменти

Вітаємо лауреатів 2021 року!

ГРАН-ПРІ

Дубівка Олександра Коростишівська дитяча музична школа м. Коростишів
Ансамбль домристів КДШМ №2 ім. М.Вериківського, КМАМ ім. Р.М.Глієра м. Київ

І місце

Канєвський Андрій Боярська дитяча школа мистецтв м. Боярка
Скрипник Антоніна КДМШ№ 26 ім. О. Холодної м. Київ
Хміль Гліб Музична школа мистецтв імені М.Д. Леонтовича м. Київ
Коробчинська Людмила Вінницький Фаховий Коледж Культури і Мистецтв ім. М. Леонтовича Вінниця
Піскова Вікторія Вінницький фаховий коледж мистецтв імені М. Д. Леонтовича м. Вінниця
Терещенко Тарас ДМШ №39 м. Київ
Корчинська Дар’я Дитяча музична школа, м. Енергодар м. Енергодар
Борисова Кіра Дитяча музична школа, м. Енергодар м. Енергодар
Березіна Олександра Дитяча музична школа, м. Енергодар м. Енергодар
Косова Анна Коростишівська дитяча музична школа м. Коростишів
Скілева Юлія , Бондаренко Даша КМАМ ім. Р.М.Глієра м. Київ
Киричук Катя КДШМ №2 ім. М.Вериківського м. Київ
Скрипаль Яна Сумський фаховий коледж мистецтв і культури ім. Д. С. Бортнянського М. Суми
Полтавець Андрій ДМШ № 27 м. Київ
Полтавець Марія ДМШ № 27 м. Київ
Чувашова Софія ДИТЯЧА ШКОЛА МИСТЕЦТВ № 4 м. Київ
Кісіль Олександр ДМШ № 3 ім. В.С. Косенка м. Київ
Кудла Микита Дитяча школа мистецтв N 4 м. Київ
Лисих Едуард Боярська дитяча школа мистецтв м. Боярка
Міщенко Ілля ДМШ № 21 м. Київ
Рубан Денис Броварська Дитяча Музична Школа м. Бровари
Бардін Віктор Школа джазового та естрадного мистецтв м. Київ
Бардін Віктор та Бомко Ліза Школа джазового та естрадного мистецтв м. Київ
Потебня Ірина КДШМ №2 ім.М.Вериківського м. Київ
Шапар Софія Дитяча школа мистецтв м. Славутич
Фісан Ілля КДМШ №21 м. Київ
Пасічніченко Ольга КДШМ №2 ім. М.Вериківського м. Київ
Мазуренко Єгор КЗСМО «Музична школа №1» КМР м. Кривий Ріг
Піскова Світлана Вінницька дитяча музична школа №2 м. Вінниця
Кравчук Вікторія ДМШ №2, м. Вінниця м. Вінниця
Кравчук Катерина ДМШ №2, м. Вінниця м. Вінниця
Махович Софія ДШМ ім. С.Турчака м. Київ
Осадчий Володимир ДШМ ім. С.Турчака м. Київ
Баталов Максим ДШМ ім. С.Турчака м. Київ
Крікун Маргарита Київська дитяча музична школа № 29 м. Київ
Примакова Надія КДШМ №2 ім.М.Вериківського м. Київ
Шевчук Тетяна Вінницький Фаховий Коледж Культури і Мистецтв ім. М. Леонтовича Вінниця
Ансамбль «Кобзарик» Черкаська ДМШ № 1, ім. М. В. Лисенка м.Черкаси
Владимирова Владіслава Черкаська ДМШ № 1, ім. М. В. Лисенка м.Черкаси
Івко Олександра Одеська національна музична академія ім. А.В.Нежданової м. Одеса
Оркестр народних інструментів «Мелодія» Боярська дитяча школа мистецтв м. Боярка
Блєдніков Євген, Блєднікова Олена Вінницька дитяча музична школа №2 м. Вінниця
Блєдніков Євген Вінницька дитяча музична школа №2 м. Вінниця
 

Смовж Федір

ІІ місце

Дитяча школа мистецтв м. Обухів

 

м. Обухів

Скоріянтов Даніло Броварська міська дитяча школа мистецтв м. Бровари
Шемяткіна Єва, Кулик Олександр Школа Джазового та естрадного мистецтв м. Київ
Шемяткіна Єва Школа Джазового та естрадного мистецтв м. Київ
Булгакова Поліна Боярська дитяча школа мистецтв м. Боярка
Погорілий Роман Глевахівська дитяча школа мистецтв смт Глеваха
Негребецький Богдан Боярська дитяча школа мистецтв м. Боярка
Ансамбль “Vento Libero” КДМШ 26 ім.О.Г.Холодної м. Київ
Гусар Владислав ДМШ №39 м. Київ
Ансамбль «Дивограй» КДМШ №38 м. Київ
Пришляк Агата КДМШ №38 м. Київ
Шалевська Уляна КДМШ №38 м. Київ
Баханов Микола КДМШ №38 м. Київ
Ансамбль «Музичні візерунки» Музична школа мистецтв імені М.Д. Леонтовича м. Київ
Фастовець Дмитро Музична школа мистецтв імені М.Д. Леонтовича м. Київ
Ступеньков Степан Київська дитяча музична школа № 38 м. Київ
Євгейчук Софія КЗ «Сарненська дитяча музична школа» м. Сарни
Тріо баяністів ДШМ м. Обухова М. Обухів
Забарний Даніїл ДШМ м. Обухова м. Обухів
Мурга Поліна КДМШ 26 ім.О.Г.Холодної м. Київ
Гладка Софія КДМШ 26 ім.О.Г.Холодної м. Київ
Гиренко Остап Великоолександрівська школа мистецтв і ремесел с. Велика Олександрівка
Скибенко Нікіта Броварська дитяча музична школа м. Бровари
Дмитриченко Філіп Школа джазового та естрадного мистецтв м. Київ
Бобро Андрій Березанська школа мистецтв м. Березань
Пахомов Максим «Ліцей мистецтв» Харківської міської ради Харківської області»
Рабенко Макар Дитяча музична школа № 24 м. Київ
Ансамбль «Калинонька» Дитяча школа мистецтв м. Славутич
Токарчук Інна Львівська національна музична академія ім. М.Лисенка м. Львів
Свенцицька Ізабелла КДШМ №2 ім. М.Вериківського м. Київ
Нікрячева Марія, Венгер Єва КДШМ №2 ім.М.Вериківського м. Київ
Гулянич Ніна КДШМ №2 ім. М.Вериківського м. Київ
Вахрамєєва Сміяна КПМЗ «Боярська дитяча мистецька школа» м. Боярка
Калініна Єлизавета Черкаська ДМШ № 1, ім. М. В. Лисенка м. Черкаси
Білик Дмитро ДМШ №35 м. Київ
Темченко Владислава ДМШ №35 м. Київ
Губарева Вікторія ДМШ №1 ім. Я.Степового м. Київ
Малащинський Дмитро ДШМ м. Обухів м. Обухів

ІІІ місце

Лобунець Тетяна Боярська дитяча школа мистецтв м. Боярка
Маліцький Павло КДМШ №38 м. Київ
Мельничук Михайло КДМШ №38 м. Київ
Сафонкіна Євгенія ЗСМО «Білогородська школа мистецтв» смт Білогородка
Дереко Владислав ДМШ №1 ім. Я.Степового м. Київ
Ансамбль гітаристів КДМШ №11 м. Київ
Смелянцев Артем Музична школа № 4 міста Кропивницького м. Кропивницький
Нестеренко Тетяна КЗСМО «Музична школа №5» КМР м. Кривий Ріг
Бездольний Олексій КДШМ №3 м. Київ
Юхимчук Юлія КДШМ №3 м. Київ
Ляпін Михайло ДШМ м. Обухів м. Обухів

ІV місце

Дзема Марія Глевахівська дитяча школа мистецтв смт Глеваха