ЩОРІЧНИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МУЗИЧНИЙ КОНКУРС

Академічний вокал


Академічний вокал

Вітаємо лауреатів номінації «Академічний вокал»!

     
1 Садова Яна Вечірня музична школа №1 ім. К.Г.Стеценка Бєлова Ірина Йосипівна Гаєнко Арсеній Петрович
1 Лазечний Іван Запорізька дитяча музична школа №5 Денисенко Наталія Валеріївна Карпінська Ганна Богданівна
1 Печурін Нікіта КДМШ №1 ім Я.Степового Денисовець Олена Юріївна Бершацька Алла Володимирівна
1 Алі Тимур КДМШ №1 ім Я.Степового Базілова Любов Леонідівна Колесник Олена Михайлівна
1 Скибицька Віра КДШМ №6 ім Г.Жуковського Зотова Вікторія Євгенівна Гудим Анна Валентинівна
1 Свердлова Катерина КЗ БМР Білоцерківська ШМ №5 Пренделас Наталія Володимирівна Дондук Євген Вікторович
2 Граданович Назар Великоолександрівська школа мистецтв і ремесел Крупеня Анатолій Вікторович Заєць Віктор Миколайович
2 Гурська Аліса ДМШ №37, м.Київ Ярема Інна Андріївна Крес Данило Юрійович
2 Швець Софія КДМШ №26 Риженко Любов Василівна Гаврилюк Тетяна Іванівна
2 Ничипоренко Софія КДШМ №5 ім Л.Ревуцького Тарасова Олена Петрівна Лієр Артур
2 Ткачук Роман КДШМ №6 ім Г.Жуковського Зотова Вікторія Євгенівна Гудим Анна Валентинівна
2 Болобан Нікіта КЗБМР Дитяча білоцерківська музична школа №2 Томашевська Світлана Петрівна Усова Ольга Анатоліївна
2 Корнівський Герман Київська дитяча музична школа №23 Маєва Олена Вадимівна Д’яченко Ірина Володимирівна
2 Верстюк Любомир Київська дитяча музична школа №32 Яковенко Галина Григорівна Осадча Людмила Юріївна
2 Крюкова Анастасія КІМ ім. Р.Глієра Мамчур Катерина Іванівна Найдьонова Людмила Василівна
2 Горковенко Маргарита Миколаївський коледж музичного мистецтва Палій Ольга Іванівна Кравецька Анжеліка Вікторівна
2 Козак Анастасія НМАУ  ім.П.І.Чайковського, м.Київ Швачка Анжеліна Олексіївна Максимова Валерія
2 Сидорська Софія Олександрійська дитяча музична школа Матвієнко Катерина Олександрівна Піта Ірина Вікторівна
2 Чайка Анна Славутська дитяча школа мистецтв Салогуб Наталія Олександрівна Чайка Наталія Дмитрівна
3 Ладан Поліна Дитяча школа мистецт, м.Бровари Шатковська Анфіса Володимирівна Кратка Ірина Миколаївна
3 Єрьоменко Катерина ДМШ м.Енергодар Груздева Надія Євгеніївна Бачуріна Інна Борисівна
3 Глебов Валентин Кароліно-Бугазька ДМШ Головко Олена Вікторівна Мурленко Іванна Іванівна
3 Іванова Вероніка КДМШ №14 ім.Д.Кабалевського Риженко Любов Василівна Рядкова Валерія Вікторівна
3 Коробко Оксана Сергіївна КДМШ №23 Коробко-Захарова  Аліна Миколаївна Кириченко Ольга Володимирівна
3 Дзиговська Валерія КДМШ №26 Риженко Любов Василівна Ларчікова Анастасія Сергіївна
3 Богачева Варя КДШМ  №2 ім.М.І.Вериківського Курбанова Марія Едуардівна Богданова Ганна Михайлівна
3 Уруміду Тетяна КДШМ  №2 ім.М.І.Вериківського Полянська Тетяна Петрівна Красовська Лариса Миколаївна
3 Руденко Нікіта КДШМ  №2 ім.М.І.Вериківського Полянська Тетяна Петрівна Красовська Лариса Миколаївна
3 Пархомчук Софія КДШМ №8 Бурда Ольга Вікторівна Нанай Катерина Олексіївна
3 Степанченко Ольга КДШМ ім. С. Турчака Хомич Оксана Миколаївна Соловйова Оксана Анатоліївна
3 Сова Ольга КЗ БМР Білоцерківська ШМ №5 Пренделас Наталія Володимирівна Дондук Євген Вікторович
3 Дехтяренко Софія Київська дитяча музична школа №23 Маєва Олена Вадимівна Д’яченко Ірина Володимирівна
3 Белькова Ольга Київська дитяча музична школа №32 Меркулова Світлана Георгіївна Кляшторна Ганна Олександрівна
3 Мордак Анастасія КІМ ім. Р.Глієра Кисла Світлана Вікторівна Костик Аліна
3 Шкарупєта Анастасія КПСМНЗ «Дитяча музична школа №8 ім. П. Д. Гайдамаки» Сикал Вікторія Миколаївна Міронова Тетяна Дмитрівна
3 Медко Анна КПСМНЗ Дитяча музична школа №10, м.Харків Медко Ксенія Валентинівна Подкопай Євгенія Юріївна
3 Мелікова Віолетта КПСМНЗ Дитяча музична школа №10, м.Харків Медко Ксенія Валентинівна Подкопай Євгенія Юріївна
3 Зайцева Маргарита КПСМНЗ Дитяча музична школа №10, м.Харків Медко Ксенія Валентинівна Подкопай Євгенія Юріївна
3 Ємцова Діана КССМШІ ім. М.Лисенко Давімко ЛюдМілла Федорівна Матвієнко Світлана Іванівна
3 Єрко Поліна Музичний коледж ім. Л.М.Ревуцкього, м.Чернігів Роговець Лариса Вікторівна Пономаренко Наталія Олександрівна
3 Риженко Назарій Обласна школа мистецтв при музичному коледжі  ім. Л.Ревуцького Кладько Світлана Юріївна Тарановська Людмила Олександрівна
3 Коротенко Софія Обласна школа мистецтв при музичному коледжі ім.Л.Ревуцького Кладько Світлана Юріївна Тарановська Людмила Олександрівна
3 Лазарева Єва Сумська ДМШ№4 Саверська Людмила Петрівна Кобзиста Ганна Олексіївна
3 Тарусов Андрій Сумська ДМШ№4 Саверська Людмила Петрівна Кобзиста Ганна Олексіївна
4 Мазур Ярослава Дитяча музична школа №10, м.Київ Кучерук Алла Петрівна Поночевна Таїсія Сергіївна
4 Ткаченко Уляна Дитяча школа мистецт, м.Бровари Шатковська Анфіса Володимирівна Вишневська Людмила Рафаелівна
4 Щербань Марія ДМШ №37, м.Київ Демченко Оксана Василівна Крес Данило Юрійович
4 Чепіль Марія КДМШ №14, ім. Д.Кабалевського Сердека Аліна Василівна Бібік Анастасія Семенівна
4 Свенцицька Ізабелла КДМШ №26 Риженко Любов Василівна Ларчікова Анастасія Сергіївна
4 Харченко Віталій КДМШ №26 Риженко Любов Василівна Гаврилюк Тетяна Іванівна
4 Гереженко Антоніна КДМШ №26 Риженко Любов Василівна Гаврилюк Тетяна Іванівна
4 Карпенко Поліна КДШМ №5 ім Л.Ревуцького Суржа Ольга Володимирівна Караєва Гюльнара Рзо-кизи
4 Скідан Марія КДШМ №6 ім. Г.Л. Жуковського Зотова Вікторія  Євгенівна Гудим Анна Валентинівна
4 Попова Владислава КПСМНЗ Дитяча музична школа №8 ім. П. Д. Гайдамаки Сикал Вікторія Миколаївна Міронова Тетяна Дмитрівна
4 Нехай Дар’я Обласна школа мистецтв при музичному коледжі ім.Л.Ревуцького Кладько Світлана Юріївна Тарановська Людмила Олександрівна
4 Кобзиста Катерина Сумська ДМШ№4 Саверська Людмила Петрівна Кобзиста Ганна Олексіївна
4 Рудницька Анастасія Чернігівська міська школа мистецтв Ісупова Алла Володимирівна Куліш Тетяна Михайлівна
4 Савинська Лілія Чернігівська міська школа мистецтв Ісупова Алла Володимирівна Куліш Тетяна Михайлівна
Номінація «Вокальні ансамблі»    
   
1 Вокальний ансамбль Київська дитяча школа мистецтв №2 ім.М.І.Вериківського Панченко Ірина Миколаївна Богданова Ганна Михайлівна
 
1 Ансамбль «Дзвіночки» КЗ БМР Білоцерківська ШМ №5 Пренделас Наталія Володимирівна Хмельова Анна Веніамінівна
 
1 Зразковий дитячий вокальний ансамбль «Джерельце» Гребінківська дитяча музична школа Гринь Наталія Олексіївна Кір’ян Дар’я Олександрівна
 
1 Дует НМАУ ім. П.І.Чайковського Саф`ян Дзвенислава
Тимошенко Дар’я      
Ситайло Марія  
   
2 Ансамбль Березанська школа мистецтв Цюра Оксана Миколаївна Величко Надія Юріївна
Шуляк Станіслав      
Стребков Ростислав      
Білоус-Василишин Дмитро    
Анікієнко Андрій  
   
2 Дует КПСМНЗ ДМШ №10, м.Харків Медко Ксенія Валентинівна, Чумак Катерина Володимирівна
Медко Анна      
Приходько Тимофій  
   
2 Ансамбль «Тоніка» Березанська школа мистецтв Примак Тетяна Михайлівна Тименко Оксана Олексіївна
   
2 Дует «Зоряночка» Гребінківська дитяча музична школа Гринь Наталія Олексіївна Кір’ян Дар’я Олександрівна
Ціко Анна      
Мадяр Августіна  
   
3 Молодший хор ДМШ №40, м.Київ Лавська  Наталія  Вікторівна Петрикей  Валерія  Леонідівна
   
3 Дует ДМШ , м.Енергодар Груздева Надія Євгеніївна Таран Тетяна Іванівна
Козирева Олександра      
Гнєдаш Анастасія  
 
3 Дует КЗ БМР Білоцерківська школа мистецтв №5 Пренделас Наталія Володимирівна Дондук Євген Вікторович
Подобєд Ліка      
Подобєд Валерія  
 
3 Вокальний ансамбль «Любисток» Київська дитяча школа мистецтв №5 ім Л.Ревуцького Хилькевич Тетяна Георгиївна Чулюк-Заграй Ганна Олександрівна
   
3 Дует ДМШ , м.Енергодар Груздева Надія Євгеніївна Бачуріна Інна Борисівна
Паламарь Анастасія      
Гурак Марія  
   
3 Хоровий ансамбль «Кантус» КДМШ №32 Меркулова Світлана Георгіївна Кляшторна Ганна Олександрівна