ЩОРІЧНИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МУЗИЧНИЙ КОНКУРС


Вторник, 01 Июн 2021

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ У НОМІНАЦІЇ «СТРУННО-СМИЧКОВІ ІНСТРУМЕНТИ»!

Гран-прі Сітшаєва Зарема Київська дитяча музична школа № 14 імені Д.Кабалевського Юрченко Олена Олександрівна Ткаченко Наталія Володимирівна
ЛАУРЕАТИ ПЕРШОЇ ПРЕМІЇ
1 Жердецька Агнія КЗПСО «Мистецька школа №7 м. Одеси» Григор’єва Оксана Миколаївна Балабан Наталія Сергіївна
1 Подольська Ольга Одеський фаховий коледж мистецтв імені К.Ф.Данькевича Григор’єва Оксана Миколаївна Краснобаєва Анастасія Сергіївна, Балабан Наталія Сергіївна
1 Дерій Анна КДМШ №15 ім. В.Г. Щигловського Гриньова О.В. Бондарева О.О.
1 Білоцька Наталія Житомирська музична школа імені Святослава Ріхтера Кириленко Наталія Володимирівна Кружкова Тетяна Федорівна
1 Чернишевич Анна Коростишівська дитяча музична школа Кириченко Наталія Мілентіївна Александріна Ірина Іванівна
1 Гурт Вікторія КДМЛ імені М. В. Лисенка Наталія Палладіївна Анненкова Красовський Віктор
1 Кордон Андрій ДМШ №1 м.Вінниця Немець Світлана Олександрівна Шиманська Олена Миколаївна
1 Зульфікар Софія м.Хмельницький, ДМШ №3 Пасєка Віра Геннвдіївна Полатайко Лариса Петрівна
1 Зикіна Аріна ВДМШ №2 Подгурська Олена Віталіївна Блага Тамара Олександрівна
ЛАУРЕАТИ ДРУГОЇ ПРЕМІЇ:
2 Нахалов Тигран КЗПСО «Мистецька школа № 7 м.Одеси» Григор’єва Оксана Миколаївна Балабан Наталія Сергіївна
2 Нєнова Олександра КЗПСО «Мистецька школа № 7 м. Одеси» Григор’єва Оксана Миколаївна Балабан Наталя Сергіївна
2 Швець Кіра Дитяча музична школа №39 Грігорян Ганна Евгеніївна Сімчук Катерина Володимірівна
2 Андрієнко Олександр КМШМ №2, м.Кривий Ріг Кавіцька Тетяна Миколаївна Голентус Алла Іванівна
2 Щербак Аріна КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «КРИВОРІЗЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ФАХОВИЙ МУЗИЧНИЙ КОЛЕДЖ» ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ» Кавіцька Тетяна Миколаївна Замишляєва Людмила Яківна
2 Войтович Ілля Рівненська дитяча музична школа №2 (підготовчий клас ,перший рік навчання) Кальмук Олена Антонівна Матлашевська Інна Володимирівна
2 Шуневич Діана Коростишівська дитяча музична Кириченко Наталія Мілентіївна Тур Марина Василівна
2 Жигайло Матфій м.Рівне ДМШ 2 Кун Аліна Миколаївна Кульчинський Сергій Ярославович
2 Бочарова Дар’я Київська дитяча музична школа № 35 Маншиліна Ірина Ідіаловна Савченко Інна Володимирівна
2 Прокопович Євгенія Вінницька дитяча музична школа №1 Нємець Світлана Олександрівна Шиманська Ольга Миколаївна
2 Лук`ян Елліс КБУ «Музична школа № 1 м.Чернівців» Підлипчак Марія Миколаївна Прасол Ольга Юріївна
2 Потіпко Назар Чернігівська музична школа 1 ім. С.Вільконського Тиханкіна Людмила Андріївна Шевчук Ірина Вікторівна
2 Кочекова Дар’я ПСМНЗ»Дитяча музична школа» м.Горішні Плавні Плавні. Фоміна Жанна Олександрівна Афанасьєва Наталя Андріївна
2 Арсеньєв-Кирилич Глєб Броварська міська дитяча музична школа Чорна Тетяна Петрівна Бойко Олег Іванович
2 Ящук Ярослава Броварська ДМШ Чорна Тетяна Петрівна Бойко Олег Іванович
ЛАУРЕАТИ ТРЕТЬОЇ ПРЕМІЇ:
3 Єременко Ерік Сумська ДМШ №2 Бутенко Ганна Вікторівна Васалатій Вікторія Іванівна
3 Шелестюк Анна Вінницька дитяча музична школа №2 Губенко Неля Андріївна Закревська Юлія Вадимівна
3 Жаміль Яра Броварська дитяча музична школа Іванова Світлана Анатоліївна Хоптинець Альона Русланівна
3 Бабій Діана КЗ «Криворізький обласний фаховий музичний коледж «ДОР» Кавіцька Тетяна Миколаївна Голентус Алла Іванівна
3 Чабанюк Олександра Музична школа ім.С.Ріхтера, м.Житомир Кириленко Наталія Володимирівна Барабащук Ірина Станіславівна
3 Міщук Наталія Коростишівська дитяча музична школа Конончук Тетяна Олександрівна Остапчук Лариса Григорівна
3 Стеблюк Вікторія КЗ Березнівська музична школа Лісовська Галина Іванівна Сут Юлія Василівна
3 Дрьомова Кіра Полтавська дитяча музична школа №1 ім.Платона Майбороди Мазаратій Тетяна Миколаївна Сліпченко Дарина Станіславівна
3 Сень Віталій НМАУ ім. Чайковського Нужа Анна Віталіївна Доценко Тетяна Борисівна
3 Мальована Катерина КДМШ №15 ім. В. Г. Щигловського Поліщук Юлія Геннадіївна Кобернікова Анастасія Петрівна
3 Поліщук Марія ДМШ №15, м.Київ Поліщук Юлія Геннадіївна Кадочнікова Валентина Василівна
3 Зимовська Ксенія Дитяча школа мистецтв № 2 імені М. Вериківського м. Київ. Приходько О.І. Толстоног А.В.
3 Волков Костянтин Дитяча школа мистецтв № 2 ім.М.Вериківського м. Київ. Руденко Інна Володимирівна Бродовська Інна Вікторівна
3 Бойко Каміла Ямницька музична школа Хір‘янова Наталія Дмитрівна
3 Волотовська Соломія Бердичівська музична школа Холодняк Марія Романівна Тодосова Камелія Вікторівна
3 Грицун Олександр КДШМ № 5 ім. Л. Ревуцького Чемерис Юлія Андріївна Череднікова Л.В.
3 Чикін Іван Броварська міська дитяча музична школа Чорна Тетяна Петрівна Бойко Олег Іванович
3 Комнацька Яна Школа мистецтв Деснянського району міста Києва ім. М. Д. Леонтовича Щеглова Людмила Петрівна Храпаль Наталія Анатоліївна
ДИПЛОМАНТИ ЧЕТВЕРТОЇ ПРЕМІЇ:
4 Плеханов Даніл Черкаська ДМШ №1 ім. М. Лисенка Горбунова Ольга Карпівна Чернявська Інесса Вікторівна
4 Басараб Олександра РМФК РДГУ Єрусалимець Лариса Олексіївна Соколовська Марія Анатоліївна
4 Назаркевич Олеся КЗ «КРИВОРІЗЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ФАХОВИЙ МУЗИЧНИЙ КОЛЕДЖ» Кавіцька Тетяна Миколаївна Замишляєва Людмила Яківна
4 Кіпчарська Катерина Школа мистецтв Деснянського району м. Києва ім.М.Леонтовича Маншиліна Ірина Ідеалівна Злотнік Марина Леонідівна
4 Красюк Ілля Школа джазового та естрадного мистецтв (ШДЕМ) м. Києва Платонова Лілія Захарівна Авдюшкіна Тетяна Іванівн
4 Терешкова Катерина Броварська міська дитяча школа мистецтв Яценко Інна Аркадіївна Кратка Ірина Миколаївна
4 Ромащук Марина Броварська міська дитяча школа мистецтв Яценко Інна Аркадіївна Кратка Ірина Миколаївна

 

2 комментария на «»

  1. Володимир пишет:

    Якщо можна, вказуйте будь-ласка, вікову категорію переможців. Дякую.

  2. администратор пишет:

    В минулі роки, коли конкурс проводився офлайн, вікові категорії вказувалися в буклетах і всі могли їх бачити, а в цьому році лише члени журі бачили вік та групу.

Ваш отзыв