ЩОРІЧНИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МУЗИЧНИЙ КОНКУРС

РЕЗУЛЬТАТИ конкурсу в номінації «Народні інструменти» та «Академічний вокал»


Четверг, 25 Мар 2021

Вітаємо всіх лауреатів та учасників конкурсу!

Нагадуємо, що конкурсанти з м. Києва зможуть отримати дипломи та нагороди в приміщенні ДШМ №2 після завершення локдауну.

Конкурсанти з інших міст отримають дипломи та нагороди Новою поштою. Дуже просимо всіх, хто не вказав адресу відділення та дані отримувача, надіслати їх зараз!

Результати конкурсу в номінації «НАРОДНІ ІНСТРУМЕНТИ»:

ГРАН-ПРІ

Дубівка Олександра Коростишівська дитяча музична школа м. Коростишів
Ансамбль домристів КДШМ №2 ім. М.Вериківського, КМАМ ім. Р.М.Глієра м. Київ

І місце

Канєвський Андрій Боярська дитяча  школа мистецтв м. Боярка
Скрипник Антоніна КДМШ№ 26 ім. О. Холодної м. Київ
Хміль Гліб Музична школа мистецтв імені М.Д. Леонтовича м. Київ
Коробчинська Людмила Вінницький Фаховий Коледж Культури і Мистецтв ім. М. Леонтовича Вінниця
Піскова Вікторія Вінницький фаховий коледж мистецтв імені М. Д. Леонтовича м. Вінниця
Терещенко Тарас ДМШ №39 м. Київ
Корчинська Дар’я Дитяча музична школа, м. Енергодар м. Енергодар
Борисова Кіра Дитяча музична школа, м. Енергодар м. Енергодар
Березіна Олександра Дитяча музична школа, м. Енергодар м. Енергодар
Косова Анна Коростишівська дитяча музична школа м. Коростишів
Скілева Юлія , Бондаренко Даша КМАМ ім. Р.М.Глієра м. Київ
Киричук Катя КДШМ №2 ім. М.Вериківського м. Київ
Скрипаль Яна Сумський фаховий коледж мистецтв і культури ім. Д. С. Бортнянського М. Суми
Полтавець Андрій ДМШ № 27 м. Київ
Полтавець Марія ДМШ № 27 м. Київ
Чувашова Софія ДИТЯЧА ШКОЛА МИСТЕЦТВ № 4 м. Київ
Кісіль Олександр ДМШ № 3 ім. В.С. Косенка м. Київ
Кудла Микита Дитяча школа мистецтв N 4 м. Київ
Лисих Едуард Боярська дитяча  школа мистецтв м. Боярка
Міщенко Ілля ДМШ № 21 м. Київ
Рубан Денис Броварська Дитяча Музична Школа м. Бровари
Бардін Віктор Школа джазового та естрадного мистецтв м. Київ
Бардін Віктор та Бомко Ліза Школа джазового та естрадного мистецтв м. Київ
Потебня Ірина КДШМ №2 ім.М.Вериківського м. Київ
Шапар Софія Дитяча школа мистецтв м. Славутич
Фісан Ілля КДМШ №21 м. Київ
Пасічніченко Ольга КДШМ №2 ім. М.Вериківського м. Київ
Мазуренко Єгор КЗСМО «Музична школа №1» КМР м. Кривий Ріг
Піскова Світлана Вінницька дитяча музична школа №2 м. Вінниця
Кравчук Вікторія ДМШ №2, м. Вінниця м. Вінниця
Кравчук Катерина ДМШ №2, м. Вінниця м. Вінниця
Махович Софія ДШМ ім. С.Турчака м. Київ
Осадчий Володимир ДШМ ім. С.Турчака м. Київ
Баталов Максим ДШМ ім. С.Турчака м. Київ
Крікун Маргарита Київська дитяча музична школа № 29 м. Київ
Примакова Надія КДШМ №2 ім.М.Вериківського м. Київ
Шевчук Тетяна Вінницький Фаховий Коледж Культури і Мистецтв ім. М. Леонтовича Вінниця
Ансамбль «Кобзарик» Черкаська ДМШ № 1, ім. М. В. Лисенка м.Черкаси
Владимирова Владіслава Черкаська ДМШ № 1, ім. М. В. Лисенка м.Черкаси
Івко Олександра Одеська національна музична академія ім. А.В.Нежданової м. Одеса
Оркестр народних інструментів «Мелодія» Боярська дитяча  школа мистецтв м. Боярка
Блєдніков Євген, Блєднікова Олена Вінницька дитяча музична школа №2 м. Вінниця
Блєдніков Євген Вінницька дитяча музична школа №2 м. Вінниця
 

Смовж Федір

ІІ місце

Дитяча школа мистецтв м. Обухів

 

м. Обухів

Скоріянтов Даніло Броварська міська дитяча школа мистецтв м. Бровари
Шемяткіна Єва, Кулик Олександр Школа Джазового та естрадного мистецтв м. Київ
Шемяткіна Єва Школа Джазового та естрадного мистецтв м. Київ
Булгакова Поліна Боярська дитяча  школа мистецтв м. Боярка
Погорілий Роман Глевахівська дитяча  школа мистецтв смт Глеваха
Негребецький Богдан Боярська дитяча  школа мистецтв м. Боярка
Ансамбль “Vento Libero” КДМШ 26 ім.О.Г.Холодної м. Київ
Гусар Владислав ДМШ №39 м. Київ
Ансамбль «Дивограй» КДМШ №38 м. Київ
Пришляк Агата КДМШ №38 м. Київ
Шалевська Уляна КДМШ №38 м. Київ
Баханов Микола КДМШ №38 м. Київ
Ансамбль «Музичні візерунки» Музична школа мистецтв імені М.Д. Леонтовича м. Київ
Фастовець Дмитро Музична школа мистецтв імені М.Д. Леонтовича м. Київ
Ступеньков Степан Київська дитяча музична школа № 38 м. Київ
Євгейчук Софія КЗ «Сарненська дитяча музична школа» м. Сарни
Тріо баяністів ДШМ м. Обухова М. Обухів
Забарний Даніїл ДШМ м. Обухова м. Обухів
Мурга Поліна КДМШ 26 ім.О.Г.Холодної м. Київ
Гладка Софія КДМШ 26 ім.О.Г.Холодної м. Київ
Гиренко Остап Великоолександрівська школа мистецтв і ремесел с. Велика Олександрівка
Скибенко Нікіта Броварська дитяча музична школа м. Бровари
Дмитриченко Філіп Школа джазового та естрадного мистецтв м. Київ
Бобро Андрій Березанська школа мистецтв м. Березань
Пахомов Максим «Ліцей мистецтв» Харківської міської ради Харківської області»
Рабенко Макар Дитяча музична школа № 24 м. Київ
Ансамбль «Калинонька» Дитяча школа мистецтв м. Славутич
Токарчук Інна Львівська національна музична академія ім. М.Лисенка м. Львів
Свенцицька Ізабелла КДШМ №2 ім. М.Вериківського м. Київ
Нікрячева Марія, Венгер Єва КДШМ №2 ім.М.Вериківського м. Київ
Гулянич Ніна КДШМ №2 ім. М.Вериківського м. Київ
Вахрамєєва Сміяна КПМЗ «Боярська дитяча мистецька школа» м. Боярка
Калініна Єлизавета Черкаська ДМШ № 1, ім. М. В. Лисенка м. Черкаси
Білик Дмитро ДМШ №35 м. Київ
Темченко Владислава ДМШ №35 м. Київ
Губарева Вікторія ДМШ №1 ім. Я.Степового м. Київ
Малащинський Дмитро ДШМ м. Обухів м. Обухів

 

ІІІ місце

Лобунець Тетяна Боярська дитяча  школа мистецтв м. Боярка
Маліцький Павло КДМШ №38 м. Київ
Мельничук Михайло КДМШ №38 м. Київ
Сафонкіна Євгенія ЗСМО «Білогородська школа мистецтв» смт Білогородка
Дереко Владислав ДМШ №1 ім. Я.Степового м. Київ
Ансамбль гітаристів КДМШ №11 м. Київ
Смелянцев Артем Музична школа № 4 міста Кропивницького м. Кропивницький
Нестеренко Тетяна КЗСМО «Музична школа №5» КМР м. Кривий Ріг
Бездольний Олексій КДШМ №3 м. Київ
Юхимчук Юлія КДШМ №3 м. Київ
Ляпін Михайло ДШМ м. Обухів м. Обухів
 

ІV місце

Дзема Марія Глевахівська дитяча  школа мистецтв смт Глеваха

 

Результати конкурсу в номінації «АКАДЕМІЧНИЙ ВОКАЛ»:

І місце

Політов Ярослав 10.08.2006 Дитяча музична школа м.Енергодар м. Енергодар
Руденко Нікіта 23.02.2010 ДМШ №32 м. Київ
Верстюк Любомир 26.06.2008 ДМШ №32 м. Київ
Єрьоміна Олександра 19.01.2005 КДМШ № 35 м. Київ
Нечипорук Віталіна 22.06.2008 КДМШ №14 ім. Д.Кабалевського м. Київ
Корнівський Герман 17.01.2006 КДМШ №23 м. Київ
Сулейманова Нілай 18.01.2012 КДМШ №8 м. Київ
Волянюк Анна 21.06.2014 КДШМ №2 ім. М.Вериківського м. Київ
Ансамбль «Промінь» 13-15 років КЗПСО «Мистецька школа № 7 м. Одеси» м. Одеса
Кунак Анастасія 18.06.2001 Київська академія мистецтв м. Київ
Онищенко Самір 25.06.2008 Коростишівська дитяча музична школа м. Коростишів
Гадомська Соломія 21.05.2013 ЛЦМШ ім.С.Крушельницької м. Львів

ІІ місце

Граданович Назар 04.07.2010 Великоолександрівська школа мистецтв і ремесел с.Велика Олександрівка, Київська обл.
Ансамбль «Джерельце» 13-15 років Гребінківська дитяча музична школа м. Гребінка, Полтавська обл.
Злакоман Катерина 21.05.2009 ДМШ №4 м.Одеса м.Одеса
Вашурін Ярослав 12.07.2011 ДШМ №3 м. Миколаїв м. Миколаїв
Коваль Іван 12.02.2012 КДМШ №14 ім. Д.Кабалевського м. Київ
Коваль Ольга 23.07.2010 КДМШ №14 ім. Д.Кабалевського м. Київ
Шамрило Вероніка 31.03.2013 КДМШ №23 м. Київ
Гриб Максим 08.08.2008 КДМШ №23 м. Київ
Карпенко Поліна 18.12.2011 КДШМ №5 ім. Л.Ревуцького м. Київ
Шепелєва-Лахіна Емілія 15.01.2014 КДШМ №5 ім. Л.Ревуцького м. Київ
Пархомчук Софія 20.01.2008 КДШМ №8 м. Київ
Тимошенко Єлизавета 17.03.2010 КЗПМО Чернігівська музична школа №1 ім. С.Вільконського м. Чернігів
Тищенко Артур 23.02.1999 Київський Національний університет культури і мистецтв м. Київ
Книш Альона 07.09.2005 Коростишівська дитяча музична школа м. Коростишів
Ансамбль «Гармонія» 2008-2010 КПСМНЗ«ДМШ№9 ім. В.Сокальського» м. Харків
Ансамбль «Веселка» 13-15 років Музична школа м.Лиман м. Лиман, Донецька обл
Ситайло Марія 01.09.1999 НМАУ ім. П.І. Чайковського м. Київ
Висока Анастасія 14.12.2000 НМАУ ім. П. І. Чайковського м. Київ
Артеменко Валерія 01.02.2007 Чернігівська міська школа мистецтв м. Чернігів

ІІІ місце

Ансамбль «Тоніка» Березанська школа мистецтв м. Березань
Пєданова Анастасія 24.05.2008 Дитяча музична школа м.Енергодар м. Енергодар
Гордієць Юлія 12.02.2013 ДМШ №2 м. Біла Церква м. Біла Церква
Безрук Анна 08.10.2010 ДМШ №2 м .Біла Церква м. Біла Церква
Філатова Марія 01.02.2011 ДМШ №32 м. Київ
Щербань Марія 15.06.2010 ДМШ №37 м. Київ м. Київ
Язєва Ангеліна 10.05.2008 ДМШ №38 м. Київ
Хіврич Аліна 24.05.2012 ДШМ №3 м. Миколаїв м. Миколаїв
Грипак Даниїл 01.11.2006 Запорізька дитяча музична школа №5 м. Запоріжжя
Самардак Валерія 16.04.2007 Кам’янець-Подільська дитяча музична школа ім. Ф.Ганіцького м. Кам’янець-Подільський
Хор «Ніколка» 1998-2008 КДМШ № 23 м. Київ
Горобець Поліна 22.10.2008 КДМШ № 35 м. Київ
Крижановська Марія 27.10.2004 КДМШ № 35 м. Київ
Антонова Катерина 30.05.2002 КДМШ №8 м. Київ
Казанцева Віталіна 28.04.2010 КДШМ №2 ім. М.Вериківського м. Київ
Савонюк Марія 20.11.2007 КДШМ №2 ім. МВериківського м. Київ
Юсупова Олександра 18.07.2005 КДШМ №2 ім. М.Вериківського м. Київ
Савіна Олена 24.01.2013 КДШМ №5 ім. Л.Ревуцького м. Київ
Балабановська Вікторія 17.07.2008 КДШМ №5 ім. Л.Ревуцького м. Київ
Слабко Таїсія 01.05.2013 КЗСМР МШ№4 м. Суми
Зозуляк Олена 01.07.2001 Київський Національний університет культури і мистецтв м. Київ
Подоляк Інеса 04.03.2003 Київський університет імені Бориса Грінченка м. Київ
Зоріна Ангеліна 25.12.2002 Київський університет імені Бориса Грінченка м. Київ
Бовкун Анна 10.10.2000 Київський університет імені Бориса Грінченка м. Славутич
Мегедь Михайло 26.01.1973 Коростишівська дитяча музична школа м. Коростишів

ІV місце

Шнирьова Агата 24.02.2008 КДМШ № 35 м. Київ
Лисогор Ангеліна 13.06.2009 КЗСМР МШ№4 м. Суми
Калініченко Анастасія 13.01.2009 КЗСМР Сумська ДМШ № 4 м. Суми
Мучнікова Валерія 28.02.2004 КДШМ №5 ім. Л.Ревуцького м. Київ

 

Ваш отзыв