ЩОРІЧНИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МУЗИЧНИЙ КОНКУРС

КЛАСИЧНИЙ МЕРИДІАН


Среда, 02 Июн 2021

До уваги конкурсантів із Києва:

Нагороди можна буде забрати:
4 червня з 13:30 до 16:30 у каб. 311 ДШМ №2 (вул. Ярославів Вал 25)

або у понеділок, 7 червня з 11ї до 14ї 0 там само.

Якщо будуть питання, дзвоніть Ларисі Валентинівні: 0502134818

Конкурсантам із інших міст дипломи та медалі будуть відправлені Новою поштою всім переможцям, хто залишав номер та адресу відділення, протягом 10-15 днів.

Вторник, 01 Июн 2021

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ У НОМІНАЦІЇ «КАМЕРНІ АНСАМБЛІ»!

ЛАУРЕАТИ ПЕРШОЇ ПРЕМІЇ:

1 Симфонічний оркестр Дитяча школа мистецтв № 2 ім.М.Вериківського м. Київ. Волков Михайло Михайлович Ципко Анна Олександрівна
1 Інструментальний дует «Надія» Черкаська ДМШ 1 ім. М. В. Лисенка Горбунова Валентина Карпівна Перепелиця Віра Андріївна
1 Ансамбль скрипалів Cantabile Коростишівська дитяча музична школа Кириченко Наталія Мілентіївна Александріна Ірина Іванівна
1 Міщенко Ілля, Міщенко Тимофій ДМШ № 21, м.Київ Куртяк Наталія Петрівна, Рябова Тетяна Юріївна Скрябіна Анастасія Олександрівна
1 Носова Олена Юріївна, Хайруліна Людмила Миколаївна Українська школа мистецтв Носова Олена Юріївна та Хайруліна Людмила Миколаївна
1 Білер Фіона Софі, Аносов Богдан КЗ «Глухівська школа містецтв ім. М.С.Березовського» Рябініна Валерія Валентинівна , Чиглінцева Тетяна Валентинівна
1 Зразковий камерний оркестр Броварська міська дитяча музична школа Чорна Тетяна Петрівна Бойко Олег Іванович

ЛАУРЕАТИ ДРУГОЇ ПРЕМІЇ:

2 Комаренко Дарія, Чубатюк Максим  ДМШ № 20, м.Київ Василюк Н.В. , Грабовська М.Я.
2 Бабій Діана, Радзівіл Тетяна КЗ «Криворізький обласний фаховий музичний коледж »ДОР» Кавіцька Тетяна Миколаївна
2 Ніцак Ольга, Мілейко Христина ДШМ №5 м. Київ Кобзар Олена Зіновіївна, Корнєєва Єлизавета Павлівна
2 Еліна Ліпман, Єлизавета Холєва Українська школа мистецтв Носова Олена Юріївна
2 Мораллі Гала та Самольотова Ольга ШДЕМ Платонова Л.З., Авдюшкіна Т.І.
2 Нікрячева Марія, Венгер Єва, Пономаренко Поліна Дитяча школа мистецтв № 2 ім.М.Вериківського м. Київ. Ростовцева Лариса Онисимівна Бродовська Інна Вікторівна
2 Ланський Євген, Ланська Олена КЗПСО  «Мистецька школа №6, м.Одеси» Строн Катерина Георгіївна
2 Боровенко Валерія, Митрофанов Максим ДМШ №27, м.Київ Чернега Ірина Володимирівна , Назарова Валентина Петрівна
2 Шашина Олена Миколаївна ,Мамонтова Тетяна Олексіївна ПСМНЗ Музична школа м.Горішні Плавні Шашина О.М Мамонтова Т.О

ЛАУРЕАТИ ТРЕТЬОЇ ПРЕМІЇ:

3 Тріо — Баєва О., Ярмак І.,  Ромасевич О. м. Українка, Київська обл. «Українська школа мистецтв» Волнухіна Ірина Миколаївна
3  Вишинська Анастасія,  Івашина Ангеліна Дитяча музична школа №20, м.Київ Десятник Ніна Юхимівна
3 Буй Бать Зйеп Дар`я, Рубель Домініка ДМШ № 27, м. Київ Назарова Валентина Петрівна

 

Вторник, 01 Июн 2021

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ У НОМІНАЦІЇ «СТРУННО-СМИЧКОВІ ІНСТРУМЕНТИ»!

Гран-прі Сітшаєва Зарема Київська дитяча музична школа № 14 імені Д.Кабалевського Юрченко Олена Олександрівна Ткаченко Наталія Володимирівна
ЛАУРЕАТИ ПЕРШОЇ ПРЕМІЇ
1 Жердецька Агнія КЗПСО «Мистецька школа №7 м. Одеси» Григор’єва Оксана Миколаївна Балабан Наталія Сергіївна
1 Подольська Ольга Одеський фаховий коледж мистецтв імені К.Ф.Данькевича Григор’єва Оксана Миколаївна Краснобаєва Анастасія Сергіївна, Балабан Наталія Сергіївна
1 Дерій Анна КДМШ №15 ім. В.Г. Щигловського Гриньова О.В. Бондарева О.О.
1 Білоцька Наталія Житомирська музична школа імені Святослава Ріхтера Кириленко Наталія Володимирівна Кружкова Тетяна Федорівна
1 Чернишевич Анна Коростишівська дитяча музична школа Кириченко Наталія Мілентіївна Александріна Ірина Іванівна
1 Гурт Вікторія КДМЛ імені М. В. Лисенка Наталія Палладіївна Анненкова Красовський Віктор
1 Кордон Андрій ДМШ №1 м.Вінниця Немець Світлана Олександрівна Шиманська Олена Миколаївна
1 Зульфікар Софія м.Хмельницький, ДМШ №3 Пасєка Віра Геннвдіївна Полатайко Лариса Петрівна
1 Зикіна Аріна ВДМШ №2 Подгурська Олена Віталіївна Блага Тамара Олександрівна
ЛАУРЕАТИ ДРУГОЇ ПРЕМІЇ:
2 Нахалов Тигран КЗПСО «Мистецька школа № 7 м.Одеси» Григор’єва Оксана Миколаївна Балабан Наталія Сергіївна
2 Нєнова Олександра КЗПСО «Мистецька школа № 7 м. Одеси» Григор’єва Оксана Миколаївна Балабан Наталя Сергіївна
2 Швець Кіра Дитяча музична школа №39 Грігорян Ганна Евгеніївна Сімчук Катерина Володимірівна
2 Андрієнко Олександр КМШМ №2, м.Кривий Ріг Кавіцька Тетяна Миколаївна Голентус Алла Іванівна
2 Щербак Аріна КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «КРИВОРІЗЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ФАХОВИЙ МУЗИЧНИЙ КОЛЕДЖ» ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ» Кавіцька Тетяна Миколаївна Замишляєва Людмила Яківна
2 Войтович Ілля Рівненська дитяча музична школа №2 (підготовчий клас ,перший рік навчання) Кальмук Олена Антонівна Матлашевська Інна Володимирівна
2 Шуневич Діана Коростишівська дитяча музична Кириченко Наталія Мілентіївна Тур Марина Василівна
2 Жигайло Матфій м.Рівне ДМШ 2 Кун Аліна Миколаївна Кульчинський Сергій Ярославович
2 Бочарова Дар’я Київська дитяча музична школа № 35 Маншиліна Ірина Ідіаловна Савченко Інна Володимирівна
2 Прокопович Євгенія Вінницька дитяча музична школа №1 Нємець Світлана Олександрівна Шиманська Ольга Миколаївна
2 Лук`ян Елліс КБУ «Музична школа № 1 м.Чернівців» Підлипчак Марія Миколаївна Прасол Ольга Юріївна
2 Потіпко Назар Чернігівська музична школа 1 ім. С.Вільконського Тиханкіна Людмила Андріївна Шевчук Ірина Вікторівна
2 Кочекова Дар’я ПСМНЗ»Дитяча музична школа» м.Горішні Плавні Плавні. Фоміна Жанна Олександрівна Афанасьєва Наталя Андріївна
2 Арсеньєв-Кирилич Глєб Броварська міська дитяча музична школа Чорна Тетяна Петрівна Бойко Олег Іванович
2 Ящук Ярослава Броварська ДМШ Чорна Тетяна Петрівна Бойко Олег Іванович
ЛАУРЕАТИ ТРЕТЬОЇ ПРЕМІЇ:
3 Єременко Ерік Сумська ДМШ №2 Бутенко Ганна Вікторівна Васалатій Вікторія Іванівна
3 Шелестюк Анна Вінницька дитяча музична школа №2 Губенко Неля Андріївна Закревська Юлія Вадимівна
3 Жаміль Яра Броварська дитяча музична школа Іванова Світлана Анатоліївна Хоптинець Альона Русланівна
3 Бабій Діана КЗ «Криворізький обласний фаховий музичний коледж «ДОР» Кавіцька Тетяна Миколаївна Голентус Алла Іванівна
3 Чабанюк Олександра Музична школа ім.С.Ріхтера, м.Житомир Кириленко Наталія Володимирівна Барабащук Ірина Станіславівна
3 Міщук Наталія Коростишівська дитяча музична школа Конончук Тетяна Олександрівна Остапчук Лариса Григорівна
3 Стеблюк Вікторія КЗ Березнівська музична школа Лісовська Галина Іванівна Сут Юлія Василівна
3 Дрьомова Кіра Полтавська дитяча музична школа №1 ім.Платона Майбороди Мазаратій Тетяна Миколаївна Сліпченко Дарина Станіславівна
3 Сень Віталій НМАУ ім. Чайковського Нужа Анна Віталіївна Доценко Тетяна Борисівна
3 Мальована Катерина КДМШ №15 ім. В. Г. Щигловського Поліщук Юлія Геннадіївна Кобернікова Анастасія Петрівна
3 Поліщук Марія ДМШ №15, м.Київ Поліщук Юлія Геннадіївна Кадочнікова Валентина Василівна
3 Зимовська Ксенія Дитяча школа мистецтв № 2 імені М. Вериківського м. Київ. Приходько О.І. Толстоног А.В.
3 Волков Костянтин Дитяча школа мистецтв № 2 ім.М.Вериківського м. Київ. Руденко Інна Володимирівна Бродовська Інна Вікторівна
3 Бойко Каміла Ямницька музична школа Хір‘янова Наталія Дмитрівна
3 Волотовська Соломія Бердичівська музична школа Холодняк Марія Романівна Тодосова Камелія Вікторівна
3 Грицун Олександр КДШМ № 5 ім. Л. Ревуцького Чемерис Юлія Андріївна Череднікова Л.В.
3 Чикін Іван Броварська міська дитяча музична школа Чорна Тетяна Петрівна Бойко Олег Іванович
3 Комнацька Яна Школа мистецтв Деснянського району міста Києва ім. М. Д. Леонтовича Щеглова Людмила Петрівна Храпаль Наталія Анатоліївна
ДИПЛОМАНТИ ЧЕТВЕРТОЇ ПРЕМІЇ:
4 Плеханов Даніл Черкаська ДМШ №1 ім. М. Лисенка Горбунова Ольга Карпівна Чернявська Інесса Вікторівна
4 Басараб Олександра РМФК РДГУ Єрусалимець Лариса Олексіївна Соколовська Марія Анатоліївна
4 Назаркевич Олеся КЗ «КРИВОРІЗЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ФАХОВИЙ МУЗИЧНИЙ КОЛЕДЖ» Кавіцька Тетяна Миколаївна Замишляєва Людмила Яківна
4 Кіпчарська Катерина Школа мистецтв Деснянського району м. Києва ім.М.Леонтовича Маншиліна Ірина Ідеалівна Злотнік Марина Леонідівна
4 Красюк Ілля Школа джазового та естрадного мистецтв (ШДЕМ) м. Києва Платонова Лілія Захарівна Авдюшкіна Тетяна Іванівн
4 Терешкова Катерина Броварська міська дитяча школа мистецтв Яценко Інна Аркадіївна Кратка Ірина Миколаївна
4 Ромащук Марина Броварська міська дитяча школа мистецтв Яценко Інна Аркадіївна Кратка Ірина Миколаївна

 

Вторник, 01 Июн 2021

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ У НОМІНАЦІЇ «ФОРТЕПІАНО»!

Премія «Надія» Сліпченко Марфа м.Київ Дитяча школа мистецтв № 2 ім.М.Вериківського м. Київ. Гладка О.В

ЛАУРЕАТИ ПЕРШОЇ ПРЕМІЇ:

1 Інтелегатор Іларіон м.Київ КМАМ ім. Р.М.Глієра Бондаренко Олена Яківна
1 Грігорян Петро м.Київ КДШМ №2 ім.Вериківського Іващенко Тетяна Констянтинівна
1 Турська Марія м.Київ Київська муніципальна академія музики ім. Р. М. Глієра Ірина Степанівна Гаврилюк
1 Білобока Марина м.Київ НМАУ ім. П.І.Чайковського Кот Юрій Миколайович
1 Зінова Дар’я м. Костянтинівка Костянтинівська школа мистецтв Крамчанінова Наталя Миколаївна
1 Кутковська Лариса м.Херсон ДМШ№1, м.Херсон Кучернюк Тетяна Ювеналіївна
1 Воднєва Діана м.Київ Дитяча школа мистецтв № 2 ім.М.Вериківського м. Київ. Лочмель Вікторія Адамівна
1 Миколайчук Софія м.Київ Дитяча школа мистецтв № 2 ім.М.Вериківського м. Київ. Лочмель Вікторія Адамівна
1 Буй Хоанг Зйеп Софія м.Київ ДМШ № 27, м. Київ Назарова Валентина Петрівна
1 Буй Бать Зйеп Дар`я м.Київ ДМШ № 27 , м.Київ Назарова Валентина Петрівна
1 Петрокович Богдана Олександрівна м.Житомир Музична школа ім.Б.М.Лятошинського, м.Житомир Петрокович Богдана Олександрівна
1 Нечипор Юрій м.Хмельницький Хмельницька музична школа №1 імені М.Мозгового Попадюк Людмила Миколаївна
1 Компан Марія м. Київ ДМШ №10 Розман Ірина Петрівна
1 Яцишина Маріанна Вінницька область,смт Чернівці Вінницький фаховий коледж мистецтв ім. М. Д. Леонтовича Самоєнко Юлія Валеріївна
1 Шклярук Ілля м.Київ ДМШ № 10 м. Київ Самойлов Олександр Аркадійович
1 Сікорскіс Ігнас м.Київ ДМШ №10 м.Києва Самойлов Олександр Аркадійович
1 Рубець Маргарита м.Чернігів КЗПМО «Чернігівська музична школа №1 ім. С. Вільконського» Свириденко Діана Іванівна
1 Солодников Роман Славутич Дитяча школа мистецтв Солодникова Надія Федорівна
1 Ланський Євген м.Одеса КЗПСО «Мистецька школа №6, м.Одеси» Строн Катерина Георгіївна
1 Чорнобров Максим м.Київ КДМШ №32 Ценьова Тетяна Володимирівна
1 Гултурян Поліна м.Київ ДМШ № 27 міста Києва Чернега Ірина Володимирівна

ЛАУРЕАТИ ДРУГОЇ ПРЕМІЇ:

2 Гуляєва Єва м.Одеса КЗПСО «Мистецька школа № 7 м.Одеси» Алесковська Марина Львівна
2 Кириченко Юрій м.Коростишів Коростишівська дитяча музична школа Архіпова Лілія Миколаївна
2 Клешнева Софія м.Лисичанськ Сєвєродонецький фаховий коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єв, школа педагогічної практики Асєєва Олена Віталіївна
2 Петруленкова Олександра м.Київ Дитяча школа мистецтв № 2 ім.М.Вериківського м. Київ. Богданова Г.М.
2 Стецюк Олександра м.Київ КДМЛ ім.М.В.Лисенка Бондаренко Олена Михайлівна
2 Михайлишин Ігор м. Київ КМАМ ім. Р. Глієра Бондаренко Олена Яківна
2 Панасишна Емілія м.Одеса КЗПСО «Мистецька школа №7 м. Одеси» Гавриленко Людмила Вiкторiвна
2 Стеценко Єлизавета м.Київ ДШМ N 4м.Київ Горулько Ольга Миколаївна
2 Сокол Маргарита м.Київ ДМШ №20, м.Київ Гребенюкова Наталія Володимирівна
2 Віхренко Аліна м.Київ Дитяча школа мистецтв №4, м.Київ Клімова Ірина Вікторівна
2 Мілейко Христина м.Київ ДШМ №5, м.Київ Кобзар Олена Зіновіївна
2 Варьоха Вероніка м.Житомир Заклад «Музична школа ім.Б.М.Лятошинського»Житомирської міської ради Колодницька Наталія Альївна
2 Мазуренко Майа м. Житомир Музична школа імені Святослава Ріхтера Житомирської міської ради Корольова Тетяна Володимирівна
2 Лосінська Таїсія м.Одеса КЗПСО «Мистецька школа №4 м.Одеси» Лебіга Тетяна Віталіївна
2 Биков Олександр с. Крюківщина Київської обл. Вишнівська ДШМ Михайловська Аліна Вікторівна
2 Нестерова Наталія м.Київ ДШМ N4 Дарницького району м. Києва Пасічник Наталія Ігорівна
2 Бондар Олександра м.Коростишів Коростишівська дитяча музична школа Пипченко Зінаїда Вікторівна
2 Гончар Антоніна м.Чернігів м.Чернігів музична школа №2 імені Є.Богословського Подлевська Світлана Миколаївна
2 Бутар Ксенія м. Світловодськ Світловодська Дитяча музична школа Рев’якіна Ганна Миколаївна
2 Білер Фіона Софі м. Глухів КЗ «Глухівська школа мистецтв ім. М.С. Березовського» Рябініна Валерія Валентинівна
2 Марченко Андрій м Чернігів Музична школа №2 ім. Є. Богословського, м. Чернігів Сухiлiна Олександра Петрiвна
2 Поліщук Аліса м.Київ ДШМ № 5 Сухенко Марія Едуардівна
2 Вітренко Ярослава м.Київ ДМШ №36 м.Київ. Ульянова Наталія Григорівна
2 Вітренко Лада м.Київ ДМШ №36 м.Київ. Ульянова Наталія Григорівна
2 Богослов Улас м.Київ Школа мистецтв№ 6 ім. Г.Л. Жуковського, м.Київ Храпаль Наталія Анатоліївна
2 Боднарчук Іванна м.Київ КМАМ ім.Р.М.Глієра Чорноморська Олена Миколаївна
2 Сорока Олександра м.Київ Школа мистецтв Ясинська Н.С.

ЛАУРЕАТИ ТРЕТЬОЇ ПРЕМІЇ:

3 Маруда Ярослав м. Вишневе Вишнівська дитяча школа мистецтв Альохіна Інеса Генадіївна
3 Білоброва Валерія м.Київ Київська дитяча школа мистецтв №2 ім.М. Вериківського Богданова Ганна Михайлівна
3 Пономаренко Поліна м.Київ Дитяча школа мистецтв № 2 ім.М.Вериківського м. Київ. Бродовська Інна Вікторівна
3 Єременко Яромир м. Суми Сумська ДМШ №2 Васалатій Вікторія Іванівна
3 Андреєва Анастасія м.Лебедин Лебединська дитяча школа мистецтв ім. Б.Р. Гмирі Волкова Наталія Едуардівна
3 Тернова Ксенія м. Лиман КЗСМО «Музична школа м. Лиман» Галушко Галина Андріївна
3 Старюк Єгор м.Київ ДМШ 27, м.Київ Дем’яненко Андрій Петрович
3 Панайірджи Евеліна м. Київ КДМШ №11 Захарченко Олена Яківна
3 Громико Галина С.Віта Поштова ДМШ №10, м.Київ Іванов Максим Леонідович
3 Данильченко Дар`я м. Київ м. Київ, ДШМ №4 Кочерга Людмила Володимирівна
3 Браткова Дея м. Київ м.Київ, ДШМ №4 Кочерга Людмила Володимирівна
3 Лосінська Соф` я м.Одеса КЗПСО «Мистецька школа №4 м.Одеси» Лебіга Тетяна Віталіївна
3 Храмов Ілля м.Одеса КЗПСО «Мистецька школа №4 м.Одеси» Лебіга Тетяна Віталіївна
3 Колєснік-Казачков Данило м.Київ Київська дитяча музична школа N15 ім.В.Г.Щигловського Левіцкій Назар Володимирович
3 Усар-Чеа Стефанія м.Київ Київська школа мистецтв №2 ім. Вериківського Лочмель Вікторія Адамівна
3 Худенко Дар`я м.Київ ДМШ номер 10 Мальцева Людмила Степановна
3 Пляка Станіслав м. Боярка КПНЗ «Боярська дитяча школа мистецтв» Нещеретна Маргарита Ігоревна
3 Макаренко Владислав м.Коростишів Коростишівська дитяча музична школа Остапчук Лариса Григорівна
3 Ушкалов Денис м. Суми КЗ Сумської міської ради СМДШ 3 Рибак Тетяна Василівна
3 Чайка Володимир м.Київ ДМШ №10 м.Києва Самойлов Олександр Аркадійович
3 Слюсаренко Домініка м.Київ ДМШ#10 Самойлова Євгенія Павлівна
3 Серховець Орина м.Бориспіль Бориспільська дитяча музична школа ім. Л.Остапенко Сергаєва Ніна Миколаївна
3 Каранчук Єгор м.Бориспіль Бориспільська дитяча музична школа ім. Л.Остапенко Сергаєва Ніна Миколаївна
3 Косянчук Марія м. Боярка Комунальний позашкільний мистецький заклад «Боярська дитяча мистецька школа» Боярської міської ради Слобченко Юлія Олександрівна
3 Мостович Маргарита м.Фастів Фастівська ДМШ Сокирко Наталія Василівна
3 Харлан Валерія м.Одеса КЗПСО Мистецька школа 4. м.Одеса Співак Наталя Григорівна
3 Самохвал Каміла м.Олександрія Олександрійська дитяча музична школа Сторожук Вікторія Юріївна
3 Прокопюк Вероніка м.Київ КДШМ ім.С.Турчака Сущенко Оксана Степанівна
3 Михайленко Іванна м.Світловодськ Світловодська дитяча школа мистецтв Темнова Ірина Василівна
3 Проценко Мілана м. Суми Сумська дитяча музична школа №2 Тріщенко Ганна Сергіівна
3 Демченко Антоніна м.Кривий Ріг КЗСМО Криворізька міська музична школа 7 Шаповал Олена Василівна

ДИПЛОМАНТИ ЧЕТВЕРТОЇ ПРЕМІЇ:

4 Масюта Христина м.Київ Київська дитяча школа мистецтв №2 ім. М.І.Вериківського Богданова Ганна Михайлівна
4 Бондаренко Лев м.Київ КДМШ №20 Десятник Ніна Юхимівна
4 Заводовська Емілія м. Суми м. Суми КЗДМШ № 2 Кісіленко Л.В
4 Лунгу Надія м. Вінниця Вінницька дитяча музична школа №2 Лисюк Оксана Миколаївна
4 Фірман Олександра м. Кам’янець-Подільський Кам’янець-Подільська міська дитяча музична школа ім. Ф.Ганіцького Носова Ірина Олександрівна
4 Морозова Лідія м.Чернігів музична школа №2 імені Євгена Богословського Подлевська Світлана Миколаївна
4 Кропотко Поліна м.Київ Київська музична школа №35 Савченко Інна Володимирівна
4 Кийко Дар`я м.Київ ДМШ №16 Салашна Наталія Олександрівна

 

Вторник, 01 Июн 2021

ВІТАЄМО ЛАУРЕАТІВ У НОМІНАЦІЇ «КЛАСИЧНІ ДУХОВІ ТА УДАРНІ ІНСТРУМЕНТИ»!

ПІБ Навчальний заклад Педагог Концертмейстер
Гран-прі Мельниченко Софія Коростишівська дитяча музична школа Цимбалюк Микола Миколайович Александріна Ірина Іванівна

ЛАУРЕАТИ ПЕРШОЇ ПРЕМІЇ:

1 Маловік Анатолій Іванович Березанська школа мистецтв
1 Волошин Тарас Миронівська школа мистецтв Гирин Назарій Олександрович Чудопал Дарія Олексіївна
1 Заболотна Дарина Білоцерківська школа мистецтв №1 Гільова Яна Олегівна Тіщенко Олена Володимирівна
1 Кисельов Герман Одеська національна музична академія ім. А. Нежданової Дзисюк Василь Юхимович Гавриленко Людмила Вікторівна
1 Юхименко Тарас Київський університет імені Бориса Грінченка Інститут мистецтв Єремеєв Богдан Миколайович Бичкова Оксана Анатоліївна
1 Саєнко Вікторія КЗВО КОР «Академія мистецтв» ім. П. Чубинського Камишний Микола Якович Якуніна Олена Василівна
1 Воротніков Артем Комунальний заклад «Маріупольська школа мистецтв» Кущ Андрій Володимирович Махиня Олена Вікторівна
1 Голуб Марія КПНЗ « Мистецька школа 4 м. Одеси» Луцишина Олена Анатоліївна Керемет Валентина Володиміровна
1 Верех Тимофій ДМШ №10 Печерського району м.Києва Маник Олексій Олегович Кошуба Катерина Василівна
1 Матюнін Павло Київська дитяча школа мистецтв №2 ім.М.Вериківського Медведєв Д.А. Борисенко Марія Антонівна
1 Григорович Анна Дитяча музична школа №7 ім. І. Шамо, Київ Мрачковская Павлина Фелiксiвна Сичова Олена Володимировна
1 Кириченко Юрій Коростишівська дитяча музична школа Новак Оксана Федорівна Александріна Ірина Іванівна
1 Мокану Василь ДМШ №10 м.Києва Орашвілі Мзія Рамазівна Кашуба Катерина Василівна
1 Романенко Єгор ДМШ №20 м. Київ Подганюк Богдан Олександрович Дубок Вікторія Володимирівна
1 Стан Марія, Плюта Павло, Реп’єв Іван Українаська Школа Мистецтв Реп’єва Людмила Димитрівна Носова Олена Юріївна
1 Стан Марія Українаська Школа Мистецтв Реп’єва Людмила Дмитрівна Носова Олена Юріївна
1 Міщенко Тимофій ДМШ № 21, м.Київ Рябова Тетяна Юріївна Скрябіна Анастасія Олександрівна
1 Опанасюк Маргарита Коростишівська дитяча музична школа Цимбалюк Микола Миколайович Александріна Ірина Іванівна
1 Тимах Володимир Дитяча школа мистецтв 2 ім. Вериківського Шестопал Ігор Васильович Гладка Олена Володимирівна
1 Бабенко Марія Дитяча школа мистецтв № 2 ім.М.Вериківського м. Київ. Шперер Віра Олександрівна Борисенко Марія Антонівна
1 Гаєва Ніка Дитяча школа мистецтв № 2 ім.М.Вериківського м. Київ. Шперер Віра Олександрівна Борисенко Марія Антонівна

ЛАУРЕАТИ ДРУГОЇ ПРЕМІЇ :

2 Рибак Павло Київська ДМШ №32 Бурля Валерій Михайлович Неволіна Юлія Юріївна
2 Марченко Родіон Миронівська школа мистецтв Гирин Назарій Олександрович Чудопал Дарія Олексіївна
2 Патракеєва Ксенія КЗВО КОР «Академія мистецтв» ім. П. Чубинського Дрига Дмитро Вікторович Зуйко Світлана Михайлівна
2 Чеховська Вікторія Київська дитяча музична школа № 38 Дяченко Катерина Станіславівна Ульянова Анастасія Володимирівна
2 Владимиров Глєб Бориспільска дитяча музична школа Ємельяненко Зинаїда Вікторівна Михальченко Роман Андрійович
2 Бурдіян Софія Бориспільська ДМШ ім.Л. Остапенко Ємельяненко Зінаіда Вікторівна Михальченко Роман Андреевич
2 Мусіна Софія Київський Університет імені Бориса Грінченка. Інститут мистецтв Єремеєв Богдан Миколайович Бичкова Оксана Анатоліївна
2 Савваті Ілля КПНЗ «Мистецька школа 4 м. Одеси» Луцишина Олена Анатоліївна Літовчук Ірина Віталіївна
2 Секмедін Михайло КПНЗ « Мистецька школа 4 м. Одеси» Луцишина Олена Анатоліївна Керемет Валентина Володиміровна
2 Вергун Ніка Березанська школа мистецтв Маловік Анатолій Іванович
2 Повх Костянтин Березанська школа мистецтв Маловік Анатолій Іванович
2 Снитніков Володимир КДШМ №2.ім.І.М.Вериківського Мєдвєдєв Дмитро Анатолійович Борисенко Марія Антонівна
2 Леонець Ольга КДМШ №32 Ракова К.О. Неволіна Ю.Ю.
2 Богдан Данило ДМШ №21, м.Київ Рябова Тетяна Юріївна Скрябіна Анастасія Олександрівна
2 Степанець Юліана КДМШ №8 Рябова Тетяна Юріївна Сіжук Інна Володимирівна
2 Юденок Арсеній КЗ «Глухівська школа мистецтв ім. М. Березовського» Турбіна Ольга Юріївна Мироненко Анна Миколаївна
2 Абсємєтов Арсеній-Леонід Дитяча школа мистецтв № 2 ім.М.Вериківського м. Київ. Шестопал І.В Гладка О.В
2 Кляшторний Андрій Дитяча школа мистецтв № 2 ім.М.Вериківського м. Київ. Шестопал І.В. Кляшторна Ганна

ЛАУРЕАТИ ТРЕТЬОЇ ПРЕМІЇ :

3 Ковальчук Михайло КДМШ №1 ім. Я. Степового. Бурля Валерій Михайлович Кузьміна Ольга Андріївна
3 Кулакевич Вероніка Миронівська школа мистецтв Гирин Назарій Олександрович Чудопал Дарія Олексіївна
3 Цибик Дарина Білоцерківська школа мистецтв №6 Гільова Яна Олегівна Тіщенко Олена Володимирівна
3 Шамша Діана Березанська школа мистецтв Маловік Анатолій Іванович
3 Павлів Марко-Павло ДМШ №10, м.Київ Маник Олексій Олегович Іванов Максим Леонідович
3 Ільїна Глорія ДМШ №20 м. Київ Подганюк Богдан Олександрович Дубок Вікторія Володимирівна
3 Пукіш Олег ДМШ №20 м.Київ Подганюк Богдан Олександрович Дубок Вікторія Володимирівна
3 Смичок Яна КЗ «Глухівська школа мистецтв ім. М.Березовського» Турбіна Ольга Юріївна Мироненко Анна Миколаївна
3 Левшенюк Кіра КЗ «Глухівська школа мистецтв ім. М. Березовського» Турбіна Ольга Юріївна Мироненко Анна Миколаївна
3 Литвинова Лаліта КЗ «Глухівська школа мистецтв ім. М. Березовського» Турбіна Ольга Юріївна Мироненко Анна Миколаївна
3 Нежальський Костянтин КПСМНЗ «Дитяча музична школа №14», м.Харків Шелюк Ірина Михайлівна Мацелик Андрій Анатолійович
3 Чаплик Андрій ДМШ №20 Юхименко Тарас Олександрович Дубок Вікторія Володимирівна

Вторник, 04 Май 2021

До уваги учасників у номінаціях «Академічний вокал» та «Народні інструменти»!

Конкурсанти з м.Києва можуть отримати свої димломи та нагороди 5, 6, 7 травня з 13:30 до 17:00 в 311 класі ДШМ №2 (вул. Ярославів Вал, 25).

Суббота, 03 Апр 2021

Міністерство культури України

Департамент культури виконавчого органу Київської Міської ради

Київський міський методичний центр закладів культури та навчальних закладів

XVI Всеукраїнський музичний конкурс «Класичний меридіан»

28 ТРАВНЯ відбудеться онлайн-конкурс у таких номінаціях:

  • класичні духові та ударні інструменти
  • струнно-смичкові інструменти
  • фортепіано
  • камерні ансамблі

Заявки будуть прийматися до 25 травня 2021 р.

Програмні вимоги:

Для солістів:

І тур: 1 твір на вибір (фрагмент)

ІІ тур: 2 різнохарактерних або різножанрових твори (будь-якого автора та будь-якої країни).

 

Для ансамблів:

2 різнохарактерних або різножанрових твори.

 

Вікові групи:

І група — 5-9 років

ІІ група — 10-12 років

ІІІ група — 13-15 років

ІV група — 16-20 років

V група — 20-30 років

Викладачі — без вікових обмежень

 

Для участі у конкурсі необхідно заповнити онлайн-заявку за посиланням (НАТИСНУТИ ТУТ!)

Також просимо надіслати на адресу classicmeridian@gmail.com

  1. копію свідоцтва про народження
  2. скан-копію або фото сплаченої квитанції, де має бути зазначено: «Безповоротна фінансова допомога на конкурс, ПІБ, номінація».

Сума благодійного внеску:

Номінація «Солісти» — 400 грн.

Номінація «Ансамблі» — 200 грн (складом до 4х учасників), 100 грн (складом від 5 учасників) для кожного учасника ансамблю.

Номінація «Викладачі» — 400 грн.

Пільги цього року не передбачаються.

 

Реквізити для оплати:

Рахунок: UA553206490000026009052644571

Отримувач: Благодійний фонд в підтримку дитячої та юнацької творчості «ХХІ Век»

Код отримувача: 25745089

Банк отримувача: ПАТ КБ Приватбанк Філіал «Розрах. центр», Київ

МФО банку: 320649

Призначення платежу: Безповоротна фінансова допомога на конкурс, ПІБ, номінація.

Контактні телефони: 050-213-48-18 — Лариса Валентинівна

096-804-55-25 — Тетяна Василівна

Четверг, 25 Мар 2021

Вітаємо всіх лауреатів та учасників конкурсу!

Нагадуємо, що конкурсанти з м. Києва зможуть отримати дипломи та нагороди в приміщенні ДШМ №2 після завершення локдауну.

Конкурсанти з інших міст отримають дипломи та нагороди Новою поштою. Дуже просимо всіх, хто не вказав адресу відділення та дані отримувача, надіслати їх зараз!

Результати конкурсу в номінації «НАРОДНІ ІНСТРУМЕНТИ»:

ГРАН-ПРІ

Дубівка Олександра Коростишівська дитяча музична школа м. Коростишів
Ансамбль домристів КДШМ №2 ім. М.Вериківського, КМАМ ім. Р.М.Глієра м. Київ

І місце

Канєвський Андрій Боярська дитяча  школа мистецтв м. Боярка
Скрипник Антоніна КДМШ№ 26 ім. О. Холодної м. Київ
Хміль Гліб Музична школа мистецтв імені М.Д. Леонтовича м. Київ
Коробчинська Людмила Вінницький Фаховий Коледж Культури і Мистецтв ім. М. Леонтовича Вінниця
Піскова Вікторія Вінницький фаховий коледж мистецтв імені М. Д. Леонтовича м. Вінниця
Терещенко Тарас ДМШ №39 м. Київ
Корчинська Дар’я Дитяча музична школа, м. Енергодар м. Енергодар
Борисова Кіра Дитяча музична школа, м. Енергодар м. Енергодар
Березіна Олександра Дитяча музична школа, м. Енергодар м. Енергодар
Косова Анна Коростишівська дитяча музична школа м. Коростишів
Скілева Юлія , Бондаренко Даша КМАМ ім. Р.М.Глієра м. Київ
Киричук Катя КДШМ №2 ім. М.Вериківського м. Київ
Скрипаль Яна Сумський фаховий коледж мистецтв і культури ім. Д. С. Бортнянського М. Суми
Полтавець Андрій ДМШ № 27 м. Київ
Полтавець Марія ДМШ № 27 м. Київ
Чувашова Софія ДИТЯЧА ШКОЛА МИСТЕЦТВ № 4 м. Київ
Кісіль Олександр ДМШ № 3 ім. В.С. Косенка м. Київ
Кудла Микита Дитяча школа мистецтв N 4 м. Київ
Лисих Едуард Боярська дитяча  школа мистецтв м. Боярка
Міщенко Ілля ДМШ № 21 м. Київ
Рубан Денис Броварська Дитяча Музична Школа м. Бровари
Бардін Віктор Школа джазового та естрадного мистецтв м. Київ
Бардін Віктор та Бомко Ліза Школа джазового та естрадного мистецтв м. Київ
Потебня Ірина КДШМ №2 ім.М.Вериківського м. Київ
Шапар Софія Дитяча школа мистецтв м. Славутич
Фісан Ілля КДМШ №21 м. Київ
Пасічніченко Ольга КДШМ №2 ім. М.Вериківського м. Київ
Мазуренко Єгор КЗСМО «Музична школа №1» КМР м. Кривий Ріг
Піскова Світлана Вінницька дитяча музична школа №2 м. Вінниця
Кравчук Вікторія ДМШ №2, м. Вінниця м. Вінниця
Кравчук Катерина ДМШ №2, м. Вінниця м. Вінниця
Махович Софія ДШМ ім. С.Турчака м. Київ
Осадчий Володимир ДШМ ім. С.Турчака м. Київ
Баталов Максим ДШМ ім. С.Турчака м. Київ
Крікун Маргарита Київська дитяча музична школа № 29 м. Київ
Примакова Надія КДШМ №2 ім.М.Вериківського м. Київ
Шевчук Тетяна Вінницький Фаховий Коледж Культури і Мистецтв ім. М. Леонтовича Вінниця
Ансамбль «Кобзарик» Черкаська ДМШ № 1, ім. М. В. Лисенка м.Черкаси
Владимирова Владіслава Черкаська ДМШ № 1, ім. М. В. Лисенка м.Черкаси
Івко Олександра Одеська національна музична академія ім. А.В.Нежданової м. Одеса
Оркестр народних інструментів «Мелодія» Боярська дитяча  школа мистецтв м. Боярка
Блєдніков Євген, Блєднікова Олена Вінницька дитяча музична школа №2 м. Вінниця
Блєдніков Євген Вінницька дитяча музична школа №2 м. Вінниця
 

Смовж Федір

ІІ місце

Дитяча школа мистецтв м. Обухів

 

м. Обухів

Скоріянтов Даніло Броварська міська дитяча школа мистецтв м. Бровари
Шемяткіна Єва, Кулик Олександр Школа Джазового та естрадного мистецтв м. Київ
Шемяткіна Єва Школа Джазового та естрадного мистецтв м. Київ
Булгакова Поліна Боярська дитяча  школа мистецтв м. Боярка
Погорілий Роман Глевахівська дитяча  школа мистецтв смт Глеваха
Негребецький Богдан Боярська дитяча  школа мистецтв м. Боярка
Ансамбль “Vento Libero” КДМШ 26 ім.О.Г.Холодної м. Київ
Гусар Владислав ДМШ №39 м. Київ
Ансамбль «Дивограй» КДМШ №38 м. Київ
Пришляк Агата КДМШ №38 м. Київ
Шалевська Уляна КДМШ №38 м. Київ
Баханов Микола КДМШ №38 м. Київ
Ансамбль «Музичні візерунки» Музична школа мистецтв імені М.Д. Леонтовича м. Київ
Фастовець Дмитро Музична школа мистецтв імені М.Д. Леонтовича м. Київ
Ступеньков Степан Київська дитяча музична школа № 38 м. Київ
Євгейчук Софія КЗ «Сарненська дитяча музична школа» м. Сарни
Тріо баяністів ДШМ м. Обухова М. Обухів
Забарний Даніїл ДШМ м. Обухова м. Обухів
Мурга Поліна КДМШ 26 ім.О.Г.Холодної м. Київ
Гладка Софія КДМШ 26 ім.О.Г.Холодної м. Київ
Гиренко Остап Великоолександрівська школа мистецтв і ремесел с. Велика Олександрівка
Скибенко Нікіта Броварська дитяча музична школа м. Бровари
Дмитриченко Філіп Школа джазового та естрадного мистецтв м. Київ
Бобро Андрій Березанська школа мистецтв м. Березань
Пахомов Максим «Ліцей мистецтв» Харківської міської ради Харківської області»
Рабенко Макар Дитяча музична школа № 24 м. Київ
Ансамбль «Калинонька» Дитяча школа мистецтв м. Славутич
Токарчук Інна Львівська національна музична академія ім. М.Лисенка м. Львів
Свенцицька Ізабелла КДШМ №2 ім. М.Вериківського м. Київ
Нікрячева Марія, Венгер Єва КДШМ №2 ім.М.Вериківського м. Київ
Гулянич Ніна КДШМ №2 ім. М.Вериківського м. Київ
Вахрамєєва Сміяна КПМЗ «Боярська дитяча мистецька школа» м. Боярка
Калініна Єлизавета Черкаська ДМШ № 1, ім. М. В. Лисенка м. Черкаси
Білик Дмитро ДМШ №35 м. Київ
Темченко Владислава ДМШ №35 м. Київ
Губарева Вікторія ДМШ №1 ім. Я.Степового м. Київ
Малащинський Дмитро ДШМ м. Обухів м. Обухів

 

ІІІ місце

Лобунець Тетяна Боярська дитяча  школа мистецтв м. Боярка
Маліцький Павло КДМШ №38 м. Київ
Мельничук Михайло КДМШ №38 м. Київ
Сафонкіна Євгенія ЗСМО «Білогородська школа мистецтв» смт Білогородка
Дереко Владислав ДМШ №1 ім. Я.Степового м. Київ
Ансамбль гітаристів КДМШ №11 м. Київ
Смелянцев Артем Музична школа № 4 міста Кропивницького м. Кропивницький
Нестеренко Тетяна КЗСМО «Музична школа №5» КМР м. Кривий Ріг
Бездольний Олексій КДШМ №3 м. Київ
Юхимчук Юлія КДШМ №3 м. Київ
Ляпін Михайло ДШМ м. Обухів м. Обухів
 

ІV місце

Дзема Марія Глевахівська дитяча  школа мистецтв смт Глеваха

 

Результати конкурсу в номінації «АКАДЕМІЧНИЙ ВОКАЛ»:

І місце

Політов Ярослав 10.08.2006 Дитяча музична школа м.Енергодар м. Енергодар
Руденко Нікіта 23.02.2010 ДМШ №32 м. Київ
Верстюк Любомир 26.06.2008 ДМШ №32 м. Київ
Єрьоміна Олександра 19.01.2005 КДМШ № 35 м. Київ
Нечипорук Віталіна 22.06.2008 КДМШ №14 ім. Д.Кабалевського м. Київ
Корнівський Герман 17.01.2006 КДМШ №23 м. Київ
Сулейманова Нілай 18.01.2012 КДМШ №8 м. Київ
Волянюк Анна 21.06.2014 КДШМ №2 ім. М.Вериківського м. Київ
Ансамбль «Промінь» 13-15 років КЗПСО «Мистецька школа № 7 м. Одеси» м. Одеса
Кунак Анастасія 18.06.2001 Київська академія мистецтв м. Київ
Онищенко Самір 25.06.2008 Коростишівська дитяча музична школа м. Коростишів
Гадомська Соломія 21.05.2013 ЛЦМШ ім.С.Крушельницької м. Львів

ІІ місце

Граданович Назар 04.07.2010 Великоолександрівська школа мистецтв і ремесел с.Велика Олександрівка, Київська обл.
Ансамбль «Джерельце» 13-15 років Гребінківська дитяча музична школа м. Гребінка, Полтавська обл.
Злакоман Катерина 21.05.2009 ДМШ №4 м.Одеса м.Одеса
Вашурін Ярослав 12.07.2011 ДШМ №3 м. Миколаїв м. Миколаїв
Коваль Іван 12.02.2012 КДМШ №14 ім. Д.Кабалевського м. Київ
Коваль Ольга 23.07.2010 КДМШ №14 ім. Д.Кабалевського м. Київ
Шамрило Вероніка 31.03.2013 КДМШ №23 м. Київ
Гриб Максим 08.08.2008 КДМШ №23 м. Київ
Карпенко Поліна 18.12.2011 КДШМ №5 ім. Л.Ревуцького м. Київ
Шепелєва-Лахіна Емілія 15.01.2014 КДШМ №5 ім. Л.Ревуцького м. Київ
Пархомчук Софія 20.01.2008 КДШМ №8 м. Київ
Тимошенко Єлизавета 17.03.2010 КЗПМО Чернігівська музична школа №1 ім. С.Вільконського м. Чернігів
Тищенко Артур 23.02.1999 Київський Національний університет культури і мистецтв м. Київ
Книш Альона 07.09.2005 Коростишівська дитяча музична школа м. Коростишів
Ансамбль «Гармонія» 2008-2010 КПСМНЗ«ДМШ№9 ім. В.Сокальського» м. Харків
Ансамбль «Веселка» 13-15 років Музична школа м.Лиман м. Лиман, Донецька обл
Ситайло Марія 01.09.1999 НМАУ ім. П.І. Чайковського м. Київ
Висока Анастасія 14.12.2000 НМАУ ім. П. І. Чайковського м. Київ
Артеменко Валерія 01.02.2007 Чернігівська міська школа мистецтв м. Чернігів

ІІІ місце

Ансамбль «Тоніка» Березанська школа мистецтв м. Березань
Пєданова Анастасія 24.05.2008 Дитяча музична школа м.Енергодар м. Енергодар
Гордієць Юлія 12.02.2013 ДМШ №2 м. Біла Церква м. Біла Церква
Безрук Анна 08.10.2010 ДМШ №2 м .Біла Церква м. Біла Церква
Філатова Марія 01.02.2011 ДМШ №32 м. Київ
Щербань Марія 15.06.2010 ДМШ №37 м. Київ м. Київ
Язєва Ангеліна 10.05.2008 ДМШ №38 м. Київ
Хіврич Аліна 24.05.2012 ДШМ №3 м. Миколаїв м. Миколаїв
Грипак Даниїл 01.11.2006 Запорізька дитяча музична школа №5 м. Запоріжжя
Самардак Валерія 16.04.2007 Кам’янець-Подільська дитяча музична школа ім. Ф.Ганіцького м. Кам’янець-Подільський
Хор «Ніколка» 1998-2008 КДМШ № 23 м. Київ
Горобець Поліна 22.10.2008 КДМШ № 35 м. Київ
Крижановська Марія 27.10.2004 КДМШ № 35 м. Київ
Антонова Катерина 30.05.2002 КДМШ №8 м. Київ
Казанцева Віталіна 28.04.2010 КДШМ №2 ім. М.Вериківського м. Київ
Савонюк Марія 20.11.2007 КДШМ №2 ім. МВериківського м. Київ
Юсупова Олександра 18.07.2005 КДШМ №2 ім. М.Вериківського м. Київ
Савіна Олена 24.01.2013 КДШМ №5 ім. Л.Ревуцького м. Київ
Балабановська Вікторія 17.07.2008 КДШМ №5 ім. Л.Ревуцького м. Київ
Слабко Таїсія 01.05.2013 КЗСМР МШ№4 м. Суми
Зозуляк Олена 01.07.2001 Київський Національний університет культури і мистецтв м. Київ
Подоляк Інеса 04.03.2003 Київський університет імені Бориса Грінченка м. Київ
Зоріна Ангеліна 25.12.2002 Київський університет імені Бориса Грінченка м. Київ
Бовкун Анна 10.10.2000 Київський університет імені Бориса Грінченка м. Славутич
Мегедь Михайло 26.01.1973 Коростишівська дитяча музична школа м. Коростишів

ІV місце

Шнирьова Агата 24.02.2008 КДМШ № 35 м. Київ
Лисогор Ангеліна 13.06.2009 КЗСМР МШ№4 м. Суми
Калініченко Анастасія 13.01.2009 КЗСМР Сумська ДМШ № 4 м. Суми
Мучнікова Валерія 28.02.2004 КДШМ №5 ім. Л.Ревуцького м. Київ