ЩОРІЧНИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МУЗИЧНИЙ КОНКУРС

КЛАСИЧНИЙ МЕРИДІАН


Вторник, 07 Май 2024

УВАГА!

Прийом заявок на участь у Конкурсі продовжено до 15 травня!

Заключений концерт з нагородженням учасникiв та переможцiв (наживо, у приміщенні КДШМ №2 ім. М.Вериківського) відбудеться 4 червня. Час проведення концерту буде оголошено пiзнiше.

Пятница, 19 Апр 2024

Конкурс у номінаціях

— «Класичні духові та ударні інструменти» (соло, ансамбль, оркестр)

— «Струнно-смичкові інструменти» (соло, оркестр)

— «Камерні ансамблі»

— «Фортепіано»

буде проводитися з 25 травня по 4-5 червня 2024 р.; прийом заявок — до 10 травня.

Бажаємо натхнення та успіхів усім учасникам!

Среда, 27 Мар 2024

Також вітаємо кращих концертмейстерів 2024 року!

Дяченко Наталія Володимирівна
Вишневська Людмила Рафаелівна
Борисенко Марія Антонівна
Бойченко Вікторія Леонідівна
Олійник Олександр
Бондар Олександр

 

Гала-концерт відбудеться у червні. Лауреатам буде особисто повідомлено про участь.

До нових зустрічей!

Среда, 27 Мар 2024

Вітаємо лауреатів у номінації «Народні інструменти»!

Лауреат Гран-Прі
Дует «Мрія» у складі Погрібна Єлизавета та Куцак Анастасія
КДМШ 13 ім.М. Глінки Київ Погрібна Інна Анатоліївна Гран-прі
Лауреати Першої премії
Каленська Єлизавета Домра Музична школа Коростишівської міської ради Коростишів Дубівка Таїса Федорівна І премія
Катерина Гнилоквас Акордеон Київська дитяча музична школа 23 Київ Остапчук Надія Миколаївна І премія
Колесник-Озтюрк Арія Гітара КДМШ #1 ім. Я. Степового Київ Козицька Тетяна Володимирівна І премія
Бабай Софія Домра Музична школа Коростишівської міської ради Коростишів Дубівка Таїсія Федорівна І премія
Заверуха Данііл Гітара КДМШ 1 ім. Я. Степового Київ Талалай Ганна Федірівна І премія
Грешнов Марк гітара Комунальний початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад «Дитяча музична школа № 9 ім. В.І. Сокальського» Харків Палагіна Олена Вікторівна І премія
Бахмач Марія домра Дитяча музична школа №37 Київ Судейкіна Ірина Миколаївна І премія
Кущинський Марк гітара Броварська дитяча музична школа Бровари Пасенко Світлана Володимирівна І премія
Скобєлєв Роман Гітара КДМШ №1 ім.Я.Степового Київ Ященко Олег Володимирович І премія
Гоцик Анна Домра Дитяча музична школа №3 імені В. С. Косенка Київ Бастричкіна Тамара Михайлівна І премія
Коржик Олексій Гітара Дитяча музична школа 1 ім.Я.Степового Київ Талалай Ганна Федорівна І премія
Нікрячева Марія домра Київська дитяча школа мистецтв №2 ім.М.І.Вериківського Київ Ростовцева Лариса Онисимівна І премія
Дьоміна Маргарита гітара Комунальний заклад «Харківський ліцей мистецтв №133 Харківської міської ради» Харків Мартинюк Алла Миколаївна І премія
Порхун Любов гітара ДМШ №36 Киїів Порхун Тетяна Іванівна І премія
Василенко Єгор Акордеон Броварська дитяча музична школа Бровари Бодра Тетяна Михайлівна І премія
Пруднікова Дар’я Гітара Музична школа ім. Івана Карабиця м. Торецька Торецьк Якушина Людмила Миколаївна І премія. Диплом за відчуття стилю.
Білаш Злата Домра Київська дитяча музична школа № 3 імені В. С. Косенка Київ Фареній Тетяна Борисівна І премія
Шелест Володимир Гітара Музична школа Коростишівської міської ради Коростишів Дубівка Таїса Федорівна І премія
Гордійчук Георгій Бандура Броварська дитяча музична школа Бровари Бахметова Світлана Андріївна І премія
Дубівка Софія Євгеніївна Гітара Житомирський музичний фаховий коледж ім. В. С. Косенка Житомирської обласної ради Коростишів ДЕМЧЕНКО ЕЛЬВІРА АЗАМЖОНІВНА І премія
Чувіров Фаддей Гітара КПМЗ » Боярська дитяча мистецька школа « Місто Боярка Шалашова Людмила Миколаївна І премія. Диплом за цікавий авторський твір.
Бражняк Євгеній домра Дитяча музична школа 37 Київ Судейкіна Ірина Миколаївна І премія
Мамедова Тамара домра Київська дитяча школа мистецтв №6 ім. Г. Жуковського м. Київ Гончарук надія Олексіївна І премія
Папп Анастасія Крістіанівна Домра Музичний коледж ім. Є.Д.Задора Ужгород Михайло Олександрович Вігула І премія
Липа Вікторія Гітара Український державний університет імені Михайла Драгоманова Київ Чеченя Костянтин Анатолійович І премія. Диплом за виконання твору Й. Баха
Косова Анна Домра Житомирський музичний фаховий коледж імені В. С. Косенка Житомир Нагірняк Валентина Василівна І премія
Дует «Секунда» у складі Шевченко Карини та Порхун Любов
ДМШ №36 Київ Порхун Тетяна Іванівна І премія
Оркестр сучасної музики Броварська дитяча музична школа Бровари Дем’яник Ігор Петрович І премія
Лауреати Другої премії
Гордієнко Данило Олександрович домра КИЇВСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА №26 ім. О.Г.Холодної м.Київ Скрипник Антоніна Петрівна ІІ премія
Зоценко Лука гітара КДМШ №1 ім. Я.Степового Київ Ященко Олег Володимирович ІІ премія
Смірнова Аліса гітара Броварська дитяча музична школа Бровари Пасенко Світлана Володимирівна ІІ премія
Адах Ян Гітара Дитяча музична школа №36 Київ Гвоздецька Ірина Олександрівна ІІ премія
Ніязметов Тимур БАЯН Київська дитяча музична школа №12 Київ Візнюк Олена Іванівна ІІ премія
Крижановскій Арсєній гітара Боярська дитяча мистецька школа Боярка Бережна Ольга Борисівна ІІ премія
Семиволос Аліна Домра Броварська дитяча музична школа Бровари Троценко Оксана Михайлівна ІІ премія
Дядюк Гліб Гітара Дитяча музична школа 1 ім Л.Бетховена, м. ХАРКІВ Харків Мартинюк Алла Миколаївна ІІ премія
Булах Олексій Бандура Броварська дитяча школа мистецтв Бровари Фадєєва Світлана Олександрівна ІІ премія
Венгер Єва домра Київська дитяча школа мистецтв #2 ім. М. І. Вериківського Киїів Ростовцева Лариса Онисімівна ІІ премія
Блєднікова Анна Михайлівна Домра Вінницька дитяча музична школа 2 Вінниця Шпетна Оксана Володимирівна ІІ премія
Ворончук Корнєй акордеон Київська дитяча школа мистецтв #2 ім. М. І. Вериківського Киїів Пасошнікова Жанна Олексіївна ІІ премія
Марія Бульба Бандура Броварська дитяча школа мистецтв Бровари Фадєєва Світлана Олександрівна ІІ премія
Лобунець Тетяна домра Боярська дитяча мистецька школа Боярка Бережна Ольга Борисівна ІІ премія
Руденко Маргарита Гітара Броварська дитяча школа мистецтв місто Бровари Андрєєва Олена Василівна ІІ премія
Дехтяренко Кирило гітара Броварська дитяча музична школа Бровари Пасенко Світлана Володимирівна ІІ премія
Тиніна Настя гітара Дитяча школа мистецтв ім.Стефана Турчака Київ Талалай Ганна Федорівна ІІ премія
Тиніна Софія гітара Дитяча школа мистецтв ім. Стефана Турчака Київ Талалай Ганна Федорівна ІІ премія
Лисих Едуард Баян Боярська дитяча мистецька школа Боярка Кривобок Ольга Володимирівна ІІ премія
Ткачов Віталій Домра Кременчуцька ДМШ №3 ім. М.М. Колачевського Кременчук Ткачов Віталій Сергійович ІІ премія
Інструментальний ансамбль КДМШ №26 ім.О.Г.Холодної
КДМШ №26 ім.О.Г.Холодної м.Київ Буц Надія Сергіївна ІІ премія
Дует у складі Марцінковського Андрія та Попова Тараса
ДМШ №36 Київ Порхун Тетяна Іванівна ІІ премія
Оркестр «Мелодія» Боярська дитяча мистецька школа Боярка Шалашова Людмила Миколаївна ІІ премія
Ансамбль «Родзинки» Боярська дитяча мистецька школа Боярка Бережна Ольга Борисівна ІІ премія
Ансамбль гітаристів Броварська дитяча музична школа Бровари Сікорська Людмила Іванівна ІІ премія
Ансамбль»Струни серця»
КПМЗ «Боярська дитяча мистецька школа» Місто Боярка Гофман Юлія Яківна ІІ премія
Лауреати Третьої премії
Костюченко Назар Баян Дитяча музична школа №24 Київ Назімова Ольга Михайлівна ІІІ премія
Бакай Олег Баян Дитяча музична школа 24 Київ Назімова Ольга Михайлівна ІІІ премія
Реутов Євгеній Гітара КДМШ №1 ім.Я.Степового Київ Ященко Олег Володимирович III премія
Петренко Лев Акордеон Боярська дитяча мистецька школа Боярка Кривобок Ольга Володимирівна ІІІ премія
Терещенко Ярослава Бандура Заклад «Вінницька дитяча музична школа №2» Вінниця Бондарчук Ганна Олександрівна ІІІ премія
Дует домр «Веселі Струни»
Київська Дитяча Школа Мистецтв №1 Київ Друзь Тетяна Олексіївна ІІІ премія
Дипломанти IV Премії
Дует «Сузір’я» у складі Павлюченко Дар’ї та Томіної Альони
Київська Дитяча Школа Мистецтв №1 Київ Дибенко Наталія Михайлівна ІV премія

Среда, 27 Мар 2024

Вітаємо лауреатів у номінації «Академічний вокал»!

Прізвище та ім’я учасника Повна назва навчального закладу Місто (селище, село) П.І.Б. викладача П.І.Б. концертмейстера
Гран-Прі
Вокальний ансамбль народної пісні «Веселад» КДШМ №2 ім.М.І.Вериківського Київ Мякота Вікторія Володимирівна Коноваленко Сергій Дмитрович Гран-прі
Палій Ольга Іванівна Миколаївський фаховий коледж музичного мистецтва Миколаїв Войцеховська Наталя Федорівна Мальцева Наталя Сергіївна Гран-прі
Лауреати Першої премії
Качура Олеся КЗ «Глухівська школа мистецтв імені М. Березовського» м. Глухів Оничко Олена Анатоліївна Сидоренко Ірина Олексіївна І премія
Коломієць Марія Броварська дитяча школа мистецтв Бровари Шатковська Анфіса Володимирівна Вишневська Людмила Рафаелівна І премія
Лутовінов -Бабенко Роман ДМШ 13 ім. М. І.Глінки Київ Дубик Інна Петрівна Коваль Єлизавета Володимирівна І премія
Репетило Вєра Знам’янська дитяча музична школа ім. М.В. Лисенка м.Знам’янка Малініна Діна Олексіївна Черепанова Ганна Василівна І премія
Кушнір Єкатерина Київська дитяча музична школа №32 Киів Яковенко Галина Григорівна Осадча Людмила Юріівна І премія
Медянцева Мілена Мистецька школа «Шепетівська музична школа» Шепетівка Легка Людмила Григорівна Дяченко Наталія Володимирівна І премія
Сачавська Софія Броварська дитяча школа мистецтв Бровари Шатковська Анфіса Володимирівна Вишневська Людмила Рафаелівна І премія
Давид Красилюк Миколаївський фаховий коледж музичного мистецтва Миколаїв Палій Ольга Іванівна Беляєва Ірина Борисівна І премія
Руденко Нiкiта Музична школа №32 Київ Яковенко Галина Григорiвна Осадча Людмила Юрііївна. І премія
Заблудовський Андрій КДМШ №32 Київ Меркулова Світлана Георгіївна Боровська Олександра Анатоліївна І премія
Голод Анастасія Миколаївський фаховий коледж музичного мистецтва Врадіївка Палій Ольга Іванівна Кравецька Анжеліка Вікторівна І премія
Ягущина Анна Житомирський музичний фаховий коледж ім. В.С. Косенка Житомир Кутишенко Олена Олександрівна Бойченко Вікторія Леонідівна І премія
Курбанова Карина НМАУ ім.П.Чайковського Київ Семененко Ірина Валентинівна Олександр Бондар, Олександр Олійник І премія. Диплом за відчуття стилю
Дует Писаренко Софія та Кононець Олександра Національна музична академія України ім. Чайковського Київ Семененко Ірина Валентинівна Лутченко Світлана Валентинівна І премія
Лауреати Другої премії
Решетняк Софія Київський державний музичний ліцей ім. М.В.Лисенка Київ Давімко ЛюдМілла Федорівна Заходякін Юрій Олександрович ІІ премія
Чупрінчук Володимир Київська дитяча музична школа №10 Київ Кучерук Алла Петрівна Щепетнова Олена Володимирівна ІІ премія
Тимошенко Єлизавета КЗПМО “Чернігіська музична школа №1 імені Стефана Вільконського” Чернігів Локоть Олена Михайлівна Думчева Тетяна Михайлівна ІІ премія
Коноваленко Ярослава Київська дитяча школа мистецтв №5 ім.Л.Ревуцького Київ Філіппова Анастасія Борисівна Кисилевська Тетяна Володимирівна ІІ премія
Діденко Ксенія Київський державний музичний ліцей ім.М.Лисенка Київ Давімко ЛюдМілла Федорівна Заходякін Юрій Олександрович ІІ премія
Стриженко Лариса Знам’янська дитяча музична школа ім. М.В.Лисенка м. Знам’янка Малініна Діна Олексіївна Черепанова Ганна Василівна ІІ премія
Солоян Ірина Броварська дитяча школа мистецтв Бровари Шатковська Анфіса Володимирівна Вишневська Людмила Рафаелівна ІІ премія
Колоша Павло КЗ «Глухівська школа мистецтв імені М. Березовського» м. Глухів Оничко Олена Анатоліївна Сидоренко Ірина Олексіївна ІІ премія
Камілла Анісімова КДМШ 32 Київ Світлана Георгіївна Меркулова Юлія Юріївна Неволіна ІІ премія
Гончаренко Ярослава ДМШ 13 ім. М. І.Глінки Київ Дубик Інна Петрівна Коваль Єлизавета Володимирівна ІІ премія
Шевченко Вікторія КЗ «Глухівська школа мистецтв імені М. Березовського Глухів Оничко Олена Анатоліївна Сидоренко Ірина Олексіївна ІІ премія
Ясляр Тетяна Миколаївський фаховий коледж музичного мистецтва Миколаїв Палій Ольга Іванівна Кравецька Анжеліка Вікторівна ІІ премія
Хор молодших класів Комунальний позашкільний мистецький заклад «Боярська дитяча мистецька школа» Боярка Кузнюк Марина Владиславівна Білонго Тетяна Олександрівна ІІ премія
Вокальне тріо із КДМЛ ім.М.Лисенка Київський державний музичний ліцей імені М.Лисенка Київ Давідко ЛюдМілла Федорівна Заходякін Юрій Олександрович ІІ премія
Хоровий дівочий колектив «DoRaDo» Київська дитяча школа мистецтв №2 ім.В.І.Вериківського Київ Хом’як Наталія Дмитрівна Лук’янець Інна Валеріївна ІІ премія
Лауреати III Премії
Доленко Валерій Броварська дитяча музична школа Бровари Бахметова Світлана Андріївна Савінська Ірина Олександрівна ІІІ премія
Кравченко Володимир КЗ «Глухівська школа мистецтв імені М. Березовського» м. Глухів Оничко Олена Анатоліївна Сидоренко Ірина Олексіївна ІІІ премія
Троценко Діана Броварська дитяча музична школа Бровари Бахметова Світлана Андріївна Савінська Ірина Олександрівна ІІІ премія
Кіфа Артур Київська дитяча школа мистецтв №5 ім.Л.Ревуцького Київ Філіппова Анастасія Борисівна Кисилевська Тетяна Володимирівна ІІІ премія
Мазур Ярослава Київська дитяча музична школа 10 Київ Кучерук Алла Петрівна Поночевна Таїсія Сергіївна ІІІ премія
Семеренко Євгенія Броварська дитяча школа мистецтв Бровари Шатковська Анфіса Володимирівна Вишневська Людмила Рафаелівна ІІІ премія
Бичан Леся Київський державний музичний ліцей ім.М.Лисенка Київ Давімко ЛюдМілла Федорівна Заходякін Юрій Олександрович ІІІ премія
Верстюк Любомир Київська дитяча музична школа #32 Київ Яковенко Галина Григорівна Осадча Людмила Юріївна ІІІ премія
Дипломант IV Премії
Костюк Антоніна Броварська дитяча музична школа Бровари Бахметова Світлана Андріївна Савінська Ірина Олександрівна ІV премія

Суббота, 16 Мар 2024

Результати конкурсу будуть опубліковані на сайті 27-29 березня.

Отримати дипломи кияни зможуть 1-2 квітня з 12:00 до 14:00 у приміщенні КДШМ №2, клас 411, за адресою: вул. Бульварно-Кудрявська, 2.

Учасники з інших міст отримають дипломи у квітні — вони будуть відправлені Новою поштою на адресу, вказану в заяві.

Гала-концерт буде проведений у червні, після закінчення конкурсу по всіх номінаціях.

Суббота, 09 Мар 2024

До уваги учасників Конкурсу:

Прийом заявок продовжено до 15 березня. Бажаємо натхнення та чекаємо!

Четверг, 14 Дек 2023

Міністерство культури України

Департамент культури виконавчого органу Київської Міської Ради

Київський міський методичний центр закладів культури та навчальних закладів

XIX Всеукраїнський музичний конкурс «Класичний меридіан»

(дистанційно)

Час проведення: березня 2024 р.; прийом заявок — до 15 березня — для номінацій:

«Народні інструменти» (соло, ансамбль, оркестр)

—  «Академічний вокал» (соло, ансамбль, хор)

Час проведення: травень-червень 2024 р.; прийом заявок — до 10 травня — для номінацій:

— «Класичні духові та ударні інструменти» (соло, ансамбль, оркестр)

— «Струнно-смичкові інструменти» (соло, оркестр)

— «Камерні ансамблі»

— «Фортепіано»

Програмні вимоги:

Для солістів:

І тур — проводить навчальний заклад, у якому навчається учасник.

ІІ тур — два різнохарактерних або різножанрових твори: один твір українського та один — європейського композитора. Твори російських авторів заборонені до виконання.

Для ансамблів:

два різнохарактерних або різножанрових твори.

Просимо надавати записи у вигляді посилань на Youtube; кожен твір — окреме посилання.

 

Вікові групи солістів:

І групадо 9 років
ІІ група — від 10 до 12 років
ІІІ групавід 13 до 15 років
ІV група — від 16 до 20 років
V групавід 21 до 30 років
VI група — викладачі.

Ансамблі та хори виступають у чотирьох вікових групах:
І – до 10 років
ІІ – до 15 років
ІІІ – від 16 до 20 років
IV – від 21 до 30 років.

Благодійний внесок:

Номінація «Солісти» – 400 грн.

Номінація «Ансамблі» – 200 грн (складом до 4-х учасників) чи 100 грн (складом від 5 учасників і більше) для кожного учасника ансамблю чи оркестру.

Номінація «Викладачі» – 400 грн.

Внески можна сплатити за такими реквізитами:
БО «Благодійний фонд в підтримку дитячої та юнацької творчості «ХХІ ВЕК»
Код отримувача 25745089
Банк отримувача: АТ КБ «Приватбанк»
МФО 320649
р/р UA72 305299 00000 26007045015788
Призначення платежу: Благодійний внесок за конкурс «Класичний меридіан» (Прізвище, ім’я, по батькові учасника)

Заявку ви можете подати за посиланням: для солістів тут, для ансамблів — тут.

 

Контактні телефони:

050-213-48-18 – Лариса Валентинівна

096-804-55-25 – Тетяна Василівна

Вторник, 06 Июн 2023

Учаникам у номінації «Фортеапіано», що перемогли у 3 та 4 категоріях, одна з членів журі, Стародуб Ірина Валеріївна, пропонує взяти безкоштовну участь у конкурсі в  м. К’єті, Італія (chieticlassica.com).

Контакти: 067-785-11-85.

Четверг, 01 Июн 2023

Дорогі учасники, батьки та однодумці!

Наш цьогорічний гала-концерт ви можете переглянути на Youtube-каналі школи.

Щиро дякуємо всім вам! Бажаємо яскравого літа, сил і натхнення, творчих успіхів та нових ідей!