ЩОРІЧНИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МУЗИЧНИЙ КОНКУРС

КЛАСИЧНИЙ МЕРИДІАН


Среда, 21 Фев 2024

Дати проведення конкурсу (номінації «Академічний вокал», «Народні інструменти»):
23 — 25 березня 2024 року.

Оголошення результатів на сайті — 27 -28 березня. Слідкуйте за подальшою інформацією на сайті.

Бажаємо натхнення та успіхів усім учасникам!

Четверг, 14 Дек 2023

Міністерство культури України

Департамент культури виконавчого органу Київської Міської Ради

Київський міський методичний центр закладів культури та навчальних закладів

XIX Всеукраїнський музичний конкурс «Класичний меридіан»

(дистанційно)

Час проведення: березня 2024 р.; прийом заявок — до 10 березня — для номінацій:

«Народні інструменти» (соло, ансамбль, оркестр)

—  «Академічний вокал» (соло, ансамбль, хор)

Час проведення: травень-червень 2024 р.; прийом заявок — до 10 травня — для номінацій:

— «Класичні духові та ударні інструменти» (соло, ансамбль, оркестр)

— «Струнно-смичкові інструменти» (соло, оркестр)

— «Камерні ансамблі»

— «Фортепіано»

Програмні вимоги:

Для солістів:

І тур — проводить навчальний заклад, у якому навчається учасник.

ІІ тур — два різнохарактерних або різножанрових твори: один твір українського та один — європейського композитора. Твори російських авторів заборонені до виконання.

Для ансамблів:

два різнохарактерних або різножанрових твори.

Просимо надавати записи у вигляді посилань на Youtube; кожен твір — окреме посилання.

 

Вікові групи солістів:

І групадо 9 років
ІІ група — від 10 до 12 років
ІІІ групавід 13 до 15 років
ІV група — від 16 до 20 років
V групавід 21 до 30 років
VI група — викладачі.

Ансамблі та хори виступають у чотирьох вікових групах:
І – до 10 років
ІІ – до 15 років
ІІІ – від 16 до 20 років
IV – від 21 до 30 років.

Благодійний внесок:

Номінація «Солісти» – 400 грн.

Номінація «Ансамблі» – 200 грн (складом до 4-х учасників) чи 100 грн (складом від 5 учасників і більше) для кожного учасника ансамблю чи оркестру.

Номінація «Викладачі» – 400 грн.

Внески можна сплатити за такими реквізитами:
БО «Благодійний фонд в підтримку дитячої та юнацької творчості «ХХІ ВЕК»
Код отримувача 25745089
Банк отримувача: АТ КБ «Приватбанк»
МФО 320649
р/р UA72 305299 00000 26007045015788
Призначення платежу: Благодійний внесок за конкурс «Класичний меридіан» (Прізвище, ім’я, по батькові учасника)

Заявку ви можете подати за посиланням: для солістів тут, для ансамблів — тут.

 

Контактні телефони:

050-213-48-18 – Лариса Валентинівна

096-804-55-25 – Тетяна Василівна

Вторник, 06 Июн 2023

Учаникам у номінації «Фортеапіано», що перемогли у 3 та 4 категоріях, одна з членів журі, Стародуб Ірина Валеріївна, пропонує взяти безкоштовну участь у конкурсі в  м. К’єті, Італія (chieticlassica.com).

Контакти: 067-785-11-85.

Четверг, 01 Июн 2023

Дорогі учасники, батьки та однодумці!

Наш цьогорічний гала-концерт ви можете переглянути на Youtube-каналі школи.

Щиро дякуємо всім вам! Бажаємо яскравого літа, сил і натхнення, творчих успіхів та нових ідей!

Четверг, 01 Июн 2023

Вітаємо переможців у номінації «Камерні ансамблі»!

Гран-прі:

Духовий оркестр КДШМ №2  ім. М.Вериківського Мітрохов Андрій Миколайович
Царенська Валерія та Гев’юк Марія Національна музична академія України ім. П.Чайковського Солдатенко Інна Трохимівна

 

Перша премія:

Тріо флейтистів — Литвинова Л., Смичок Я., Науменко Д. КЗ «Глухівська школа мистецтв ім. М.Березовського» Турбіна Ольга Юріївна Мироненко Анна Миколаївна
Пашов Дмитро та Шимков Даніель Дитяча музична школа № 24 м. Києва Пісна Світлана Василівна
Дует Кравченко Аліна та Онищенко Микола ДМШ 10, місто Київ Нечаєва Т.Г.  
Ансамбль «Концертіно» Горішньоплавнівська дитяча музична школа Фоміна Жанна Олександрівна Афанасьєва Наталя Андріївна
Бруєвич Віталіна та Орел Оксана КЗ »Червонослобідська ДМШ» Червонослобідської сільської ради Ковалевська Тетяна Іванівна  
Симфонічний оркестр КДШМ №2  ім. М.Веріківського Волков Михайло, Бельцев Євген Ципко Анна
Інструментальний ансамбль «Гран-Прі» Горішньоплавнівська дитяча музична школа Фоміна Жанна Олександрівна Афанасьєва Наталя Андріївна

 

Друга премія:

Дует кларнетів «Перлинки» КПМЗ «Вишнівська дитяча школа мистецтв» Рура Олена Степанівна Хамініч Любов Миколаївна
Кобишев Андрій та Одинець Дарья Українська школа мистецтв Носова Олена Юріївна Реп’єва Людмила Дмитрівна  
Ансамбль ударних інструментів КЗБМР Білоцерківська школа мистецтв №1 ім. Ю.Павленка Черевко Володимир Станіславович Шарлай Анжеліка Віталіївна
Дідовець Марія та Лісіна Маргарита Дитяча музична школа № 27, м. Київ Чернега Ірина Володимирівна, Герасименко Ірина Петрівна  
Ансамбль «Натхнення» Дитяча музична школа №3 ім. Б.Гмирі Будніченко Марина Геннадіївна, Ващишина Галина Іванівна  
Костельна Анна та Когут Софія Могилів-Подільська мистецька школа Басенко Тетяна Ярославівна  
Брати Лисенкі Дитяча музична школа № 27 Іванова Олена Віталіївна , Герасименко Ірина Петрівнарівна  
Масько Аліна та Стражевський Григорій Київська ДМШ № 13 ім. М.Глінки. Калашлінська Валентина Степанівна  
Ансамбль скрипалів Українська школа мистецтв Негода Віолета Станіславівна Жайворонок Валентина Миколаївна
Камерний ансамбль КЗ «Глухівська школа мистецтв імені М.Березовського» Ткачова Галина Миколаївна Мироненко Анна Миколаївна
«Давидсбунд» Національна музична академія України ім. П.Чайковського Солдатенко Інна Трохимівна  

 

Третя премія:

Давиденко Катерина  та Гаркавець Яна ДМШ №10 м. Київ Серьогіна Анна Вячеславівна, Нікітіна Тетяна Володимирівна
Кобишев Юрій та Блакита Варвара Українська школа мистецтв Негода Віолета Станіславівна Захожай Ігор Миколайович
Давиденко Катерина  та Гаркавець Яна ДМШ №10 Серьогіна Анна Вячеславівна, Нікітіна Тетяна Володимирівна  

Среда, 31 Май 2023

Вітаємо лауреатів у номінації «Фортепіано»!

Одна із членів журі, Стародуб Ірина Валентинівна (викладач НМАУ ім. П.Чайковського) запропонувала провести безкоштовний майстер-клас для таких учасників:
Биков Олександр (І премія)
Соколова Поліна (І премія)
Іост Павло (Гран-прі)
Щиро дякуємо!

Гран-прі:

Ільїн Дмитро Дитяча музична школа №27 Назарова Валентина Петрівна
Солодников Роман Дитяча школа мистецтв Солодникова Надія Федорівна
Іост Павло Дитяча школа мистецтв №4 м. Києва Піщейко Ганна Миколаївна

 

Перша премія:

! Капелюш Софія Чернігівська міська школа мистецтв ім. Л.Боднарука Горенко Тетяна Олексіївна
Іщук Катерина Харківський музичний фаховий коледж ім. Б.Лятошинського Чередниченко Ольга Вікторівна
Соколова Поліна Броварська міська дитяча музична школа Більська Наталія Петрівна
Докухакi Роксана Вишнiвська ДШМ Михайловська Алiна Вiкторiвна
Засімович Єлизавета Вишнівська ДШМ Григоренко Вікторія Миколаївна
Руднєва Анна Дитяча музична школа № 36 м. Києва Кугаткіна Олена Валентинівна
Липовченко Михайло Дитяча музична школа №21 м. Києва Коцюба Галина Леонидівна
Возна Злата Дитяча музична школа №3 ім. В.Косенка Шуригіна Наталія Іванівна
Кіндрас Ілля Дитяча музична школа №36 м. Києва Мерзлякова Ольга Анатоліївна
Олексійчук Ярослав Дитяча школа мистецтв №5 Ковальчук Ірина Петрівна
Калита Єлизавета ДМШ 10 м. Києва Нечаєва Тетяна Геннадіївна
Петрокович Богдана Музична школа ім. Б.Лятошинського, м.Житомир Петрокович Богдана Олександрівна
Музальов Тихон КДМШ № 29 Тартаковський Володимир Яковлевич
Ван Джейсон Київська дитяча музична школа № 26 ім. О.Холодної Галушка Юлія Володимирівна
Бутирін Тимофій Київська дитяча музична школа № 26 ім. О.Холодної Галушка Юлія Володимирівна
Тарапун Олексій Київська дитяча музична школа №33 ім. В.Пухальського Марценківська Олена Вадимівна
Котін Борис Київська дитяча школа мистецтв №2 ім. М.Вериківського Іващенко Тетяна Костянтинівна
Воднєва Діана Київська дитяча школа мистецтв №2 ім. М.Вериківського Лочмель Вікторія Адамівна
Хмельницька Валентина Київська дитяча школа мистецтв №8 Коротаєвська Іванна Яківна
Ревега Тетяна Київська муніципальна академія музики ім. Р. Глієра Гаврилюк Ірина Степанівна
Геплюк Любов Київський державний музичний ліцей імені М.Лисенка Геворкян Олена Володимирівна
Касаткіна Ольга КМАМ ім. Р.Глієра Касаткіна Ольга Миколаївна
Дорошенко Анастасія Національна музична академія України ім. П.Чайковського Староста Ірина Валеріївна
Бутар Ксенія Світловодська дитяча музична школа Рев’якіна Ганнна Миколаївна
Будась Дар’я Чернігівська міська школа мистецтв ім. Л.Боднарука Прокопова Наталія Борисівна

 

Друга премія:

Дьомін Ян  Дитяча музична школа № 21 м. Києва. Максименко Тетяна Леонидівна
Рогальський Анатолій Білоцерківська школа мистецтв № 4 Петрова Лариса Володимирівна
Коротя Аня Бориспільська дитяча музична школа ім. Л.Остапенко Сергаєва Ніна Миколаївна
Орлова Катерина Броварська дитяча музична школа Мотуз Тетяна Михайлівна
Іванов Ярослав Броварська дитяча музична школа Тунська Світлана Мирославівна
Гурт Марія Броварська міська дитяча музична школа Більська Наталія Петрівна
Смірнова Анастасія Броварська міська дитяча музична школа Павлова Наталія Павлівна
Посипайко Варвара Броварська міська дитяча музична школа Пантєлєєва Лариса Миколаївна
Посипайко Аріна Броварська міська дитяча музична школа Пантєлєєва Лариса Миколаївна
Мещерських Герман Броварська міська дитяча школа мистецтв Кратка Ірина Миколаївна
Кислицька Ксенія Броварська міська дитяча школа мистецтв Хачатурова Севіль Анжилерівна
Хачатурова Емілія Броварська міська дитяча школа мистецтв Хачатурова Севіль Анжилерівна
Водолазська Анастасія Броварська міська дитяча школа мистецтв Хачатурова Севіль Анжилерівна
Биков Олександр Вишнівська ДШМ Михайловська Аліна Вікторівна
Іванченко Ірма Дитяча музична школа №1 м.Миколаєва Весненко Ганна Володимирівна
Дербугова Любов Дитяча музична школа N10 м. Києва Кіруша Ольга Вікторівна
Соломія Середа Дитяча музична школа № 21 м.Києва Морозова Валентина Володимирівна
Онищенко Миколай Дитяча музична школа №10 м. Києва Нечаєва Тетяна Геннадіївна
Чиж Яків Дитяча музична школа №13 ім. М.Глінки Макієвська Любов Іванівна
Бондаренко Лев Дитяча музична школа №20 м. Києва Десятник Ніна Юхимівна
Яремчук Нана Дитяча школа мистецтв № 5 м.Києва Кобзар Олена Зіновіївна
Василенко Маргарита Дитяча школа мистецтв № 5 м.Києва Кобзар Олена Зиновʼївна
Дирда Соломія ДШМ №5 м.Києва Кулікова Вікторія Вячеславівна
Задоянова Аріна Дитяча школа мистецтв №4 м.Києва Клімова Ірина Вікторівна
Макар’єв Максим Дитяча школа мистецтв №4 м.Києва Пасічник Наталія Ігорівна
Макар’єв Дмитро Дитяча школа мистецтв №4 м.Києва Пасічник Наталія Ігорівна
Гуренко Софія Сергіївна Дитяча школа мистецтв №4 м.Києва Ярусевич Тамара Петрівна
Кравченко Аліна ДМШ № 10 м.Києва Нечаєва Т.Г.
Шклярук Ілля ДМШ № 10 м.Києва Самойлов Олександр Аркадійович
Сурженко Софія К3СМО «Білогородська школа мистецтв» Кононенко Олена Володимирівна
Поровський Олександр КДМШ №32 Ценьова Тетяна Володимирівна
Воропай Олександр КЗ БМР  Білоцерківська  школа  мистецтв №1  ім. Ю.Павленка Єсипенко Ольга Миколаївна
Узбекова Дарʼя КЗ СОР «Сумський фаховий коледж мистецтв і культури імені Д.Бортнянського» Бошко Нінель Володимирівна
Шкурко Тимофій КЗСМР «Сумська дитяча музична школа №4» Макарчук Антоніна Валеріївна
Попко Єлизавета Київська дитяча музична школа № 26 ім. О.Холодної Калугіна Валерія Володимирівна
Плиска Анна Київська дитяча музична школа № 26 ім. О.Холодної Мельнікова Тетяна Володимирівна
Савенок Михайло Київська дитяча музична школа № 26 ім. О.Г. Холодної Семченко Тамара Петрівна
Скачков Ігор Київська дитяча музична школа №26 ім. О.Холодної Бєлова Ірина Вікторівна
Смичкова Катерина Київська дитяча музична школа №7 ім. І.Шамо Дяченко Ірина Володимирівна
Горобець Ганна Київська дитяча музична школа №7 ім. І.Шамо Дяченко Ірина Володимирівна
Мальчук Зоряна Київська дитяча музична школа №7 ім. І.Шамо Кушнір Олена Станіславівна
Зорич Дар Київська дитяча музична школа №7 ім.І.Шамо Феріна Тетяна Михайлівна
Вязніковцева Габріель Київська дитяча школа мистецтв №6 ім. Г.Жуковського Гудим Анна Валентинівна
Дуганець Галина Київська дитяча школа мистецтв 5 Кулікова Вікторія В’ячеславівна
Оганесян Овсанна Айківна Київська дитяча школа мистецтв N5 ім. Л.Ревуцького Зубенко Тетяна Михайлівна
Васкевич Василиса Київська дитяча школа мистецтв № 2 ім. М.І.Вериківського Іващенко Тетяна Костянтинівна
Котіна Тамара Київська дитяча школа мистецтв №2 ім. М.Вериківського Іващенко Тетяна Костянтинівна
Миколайчук Софія Київська дитяча школа мистецтв №2 ім. М.Вериківського Лочмель Вікторія Адамівна
Лебеденко Валерій Київська дитяча школа мистецтв №2 ім. М.Вериківського Амозова Тетяна Зиновіївна
Сорока Олександра Київська дитяча школа мистецтв №5 ім.Л.Ревуцького Рєпка роман Іванович
Цимбалюк Анна Київська дитяча школа мистецтв №5 ім.Л.Ревуцького Сохань Броніслава Мар’янівна
Давидюк Іванна КМАМ ім. Р.Глієра Ірина Степанівна Гаврилюк
Бойко Марія Комунальний позашкільний навчальний заклад «Вишнівська дитяча школа мистецтв» Григоренко Вікторія Миколаївна
Кириченко Юрій Коростишівська музична школа Архіпова Лілія Миколаївна
Пащенко Ніна КПНЗ Вишнівська ДШМ Нестерова Руслана Олександрівна
Сандуляк Максим Могилів-Подільська мистецька школа Миронюк Алла Миколаївна
Кисіль Людмила Музична школа Коростишівської міської ради Літвінова Оксана Віталіївна
Погоріла Єлизавета Олександрійська дитяча музична школа Сторожук Вікторія Юріївна
Ємцова Надія Харківський музичний фаховий коледж ім. Б.Лятошинського Чередниченко Ольга Вікторівна
Молчанова Аліна Чернігівська міська школа мистецтв ім.Л.Боднарука Прокопова Наталья Борисівна
Бойправ Валерія Чернігівська музична школа №2 ім. Є.Богословського Александрова Анна Віталіївна

 

Третя премія:

Ілійчук Назарій Броварська міська дитяча музична школа Сіренко Оксана Вікторівна
Кислицька Софія Броварська міська дитяча школа мистецтв Хачатурова Севіль Анжилерівна
Євгенія Горова ВМШ 1 ім.К.Стеценка Неоніла Григорівна Лагодюк
Чжун Джесіка Вороньківська школа мистецтв Тютюн Лариса Іванівна
Худенко Даша Дитяча музична школа №10 м. Києва Мальцева Людмила Степанівна
Шевченко Карина Дитяча музична школа №13 ім. М.Глінки Макієвська Любов Іванівна
Пахолюк Таїсія Дитяча школа мистецтв N4 м. Києва Ярусевич Тамара Петрівна
Вашурін Ярослав Дитяча школа мистецтв №3 м. Миколаєва Скоморохова Олена Борисівна
Гончаренко Олександра ДМШ N32 м. Києап Ценьова Тетяна Володимирівна
Демченко Антоніна КЗСМО Музична школа №7 КМР Шаповал Олена Василівна
Грішина Соф’я Київська дитяча музична школа № 26 ім. О.Холодної Калугіна Валерія Володимирівна
Верюжський Платон Київська дитяча музична школа № 26 ім. О.Холодної Мельнікова Тетяна Володимирівна
Лобанова Поліна Київська дитяча музична школа № 35 Климчук Ірина Станіславівна
Мʼякота Варвара Київська дитяча музична школа № 7 ім. І.Шамо Золотова Ірина Сергіївна
Шуригіна Єва Київська дитяча музична школа №7 ім. І.Шамо Золотова Ірина Сергіївна
Терещенко Анна КПМЗ «ЧАБАНІВСЬКА ШКОЛА МИСТЕЦТВ» Будішевська Наталія Степанівна
Думанський Іван КПНЗ Вишнівська ДШМ Нестерова Руслана Олександрівна
Костельна Анна Могилів-Подільська мистецька школа Басенко Тетяна Ярославівна
Яблонська Марія Могилів-Подільська мистецька школа Миронюк Алла Миколаївна
Серокваша Альона Могилів-Подільська мистецька школа Миронюк Алла Миколаївна
Костенко Варвара НМАУ ім. П.Чайковського Зайцева Олександра Богданівна
Одайська Марія Приватні заняття Працюк Любов Володимирівна
Турчинік Артем Факультет музичного мистецтва і хореографії Київського університету ім. Б.Грінченка Романенко Анастасія Романівна
Середа Анна Чернігівська міська школа мистецтв ім.Л.Боднарука Горенко Тетяна Олексіївна
Середа Євгенія Мирославівна Чернігівська міська школа мистецтв ім.Л.Боднарука Горенко Тетяна Олексіївна
Салівон Злата Чернігівська музична школа №2 ім. Є.Богословського Подлевська Світлана Миколаївна

Среда, 31 Май 2023

Вітаємо лауреатів у номінації «Класичні духові та ударні інструменти»!

Гран-прі:

Серік Олена Харківський державний музичний ліцей Грінькова Ірина Вікторівна Кіряєва Наталія Миколаївна
Череватенко Стефанія Сергіївна Київський державний музичний ліцей ім. М.Лисенка Плотнікова Лариса Миколаївна Гололобова Світлана Володимирівна

 

Перша премія:

Онопрійчук Георгій КПМЗ «Боярська дитяча мистецька школа» Ляшенко Тетяна Володимирівна Федорук Євген Олександрович
Федоришин Богдан Андрійович Фаховий коледж культури і мистецтв м. Калуш Мельник Л.А. Петриляк У.С.
Шиян Андрій Фаховий коледж культури та мистецтв м. Калуш Мельник Л.А Петриляк У.С.
Авраменко Іван Київська дитяча школа мистецтв №2 ім. М.Вериківського Мельниченко Тарас Вячеславович Гавва Наталія Володимирівна
Прибудченко Петро КДШМ №2 ім. М.Вериківського Мельниченко Тарас Вячеславович Гавва Наталія Володимирівна
Ганапольський Макар КДМШ N2 ім. М. Вериківського, НМАУ ім. П.Чайковського (сектор педпрактики) Мітрохов Андрій Миколайович, Вовк Роман Андрійович Дашак Евген Леонідович
Сіренко Іванна КДМЛ ім. М.Лисенка Плотнікова Лариса Миколаївна Гололобова Світлана Володимирівна
Стан Марія Українська школа мистецтв Реп’єва Людмила Дмитрівна Носова Олена Юріївна
Яковенко Софія Дитяча музична школа №10 Серьогіна Анна Вячеславівна Щепетнова Ольга Володимирівна
Сердюк Настя КДМЛ ім. М.Лисенка Фоменко Володимир Миколайович Заходякін Арсентій  Юрійович
Захарова Марія КЗБМР Білоцерківська школа мистецтв №1 ім. Ю. Павленка Черевко Володимир Станіславович Шарлай Анжеліка Віталіївна
Безбородько Лев Київська дитяча школа мистецтв №2 ім. М.Вериківського Шперер Віра Олександрівна Бібік Анастасія Семенівна
Бабенко Марія Київська дитяча школа мистецтв №2 ім. М.Вериківського Шперер Віра Олександрівна Бібік Анастасія Семенівна

 

Друга премія:

Самсонов Володимир Київський державний музичний ліцей ім. М.Лисенка Гуляй Людмила Павлівна Гололобова Світлана Володимирівна
Яремків Анна ДМШ №1 ім. М.Лисенка Дубровіна Ольга Василівна Шелельо Наталія Степанівна
Владимиров Глєб Бориспільська дитяча музична школа ім. Л.Остапенко Ємельяненко Зинаїда Вікторівна
Дорофєєва Дарія КДШМ №2 ім. М.Вериківського Клименко Ірина Валеріївна Гладка Олена Володимирівна
Пісна Єлизавета КДШМ №2 ім. М.Вериківського Клименко Ірина Валеріївна Гладка Олена Володимирівна
Ковтун Аліна Мистецька школа Кролевецької міської ради Люлін Василь Іванович Завгородня Олена Василівна
Злобінцева Марія КДШМ №2 ім. М.Вериківського Мєдвєдєва Валентина Володимировна Борисенко Марія Антонівна
Лебідь Назар Київська дитяча школа мистецтв №2 ім. М.Вериківського Мітрохов Андрій Миколайович Бібік Анастасія Семенівна
Петренко Мирослав КМДЛ ім. М.Лисенка Плотнікова Лариса Миколівна Гололобова Світлана Володимирівна
Іващенко Марта Київська дитяча музична школа № 23 Процко Наталія Олександрівна Бондар Белла Володимирівна
Александрова Валерія КПНЗ «Вишнівська дитяча школа мистецтв» Рура Олена Степанівна Хамініч Любов Миколаївна
Савицький Максим КПНЗ «Вишнівська дитяча школа мистецтв» Рура Олена Степанівна Хамініч Любов Миколаївна
Коваленко Платон Дитяча музична школа № 21 м. Києва Рябова Тетяна Юріївна Скрябіна Анастасія Олександрівна
Семенов Тимур Дитяча музична школа №21 Рябова Тетяна Юріївна Скрябіна Анастасія Олександрівна
Давиденко Катерина Дитяча музична школа №10 Серьогіна Анна Вячеславівна Щепетнова Ольга Володимирівна
Костенко Єлизавета Дитяча музична школа №10 Серьогіна Анна Вячеславівна Щепетнова Ольга Володимирівна
Мироненко Іван КЗ «Глухівська школа мистецтв ім. Максима Березовського» Турбіна Ольга Юріївна Мироненко Анна Миколаївна
Свінціцький Олесь КЗБМР Білоцерківська школа мистецтв ім. Ю.Павленка Черевко Володимир Станіславович Шарлай Анжеліка Віталіївна

 

Третя премія:

Лазорик Софія  КПНЗ «Вишнівська дитяча школа мистецтв»  Рура Олена Степанівна Хамініч Любов Миколаївна
Палковський Роман Київська дитяча школа мистецтв №5 Артємьєва Інна В’ячеславівна Хряпко Аліна Олександрівна
Бедрик Артем Бориспільська ДМШ ім. Л.Остапенко Бойко Олег Афанасійович
Фесенко Богдан Бориспільська ДМШ ім. Л.Остапенко Бойко Олег Афанасійович Весненко Ганна Володимирівна
Торська Крістіна ДМШ №1 ім М.Лисенка Дубровіна Ольга Василівна Марія-Вікторія Гарголь
Бурдіян Софія Бориспільська дитяча музична школа ім. Л.Остапенко Ємельяненко Зінаіда Вікторівна Весненко Ганна Володимирівна
Козинцев Всеслав Київська дитяча школа мистецтв №2 ім. М.Вериківського Мєдвєдєв Дмитро Анатолійович Борисенко Марія Антонівна
Тарасова Марія КМДШ №23 Пастернак Володимир Іванович
Дика Любов Київський державний музичний ліцей ім. М.Лисенка Плотнікова Лариса Миколаївна Гололобова Світлана Володимирівна
Глуховська Серафіма Київська дитяча музична школа №23 Процко Наталія Олександрівна Бондар Бела Володимирівна
Литвин Анастасія КПМЗ «Вишнівська дитяча школа мистецтв» Рура Олена Степанівна Хамініч Любов Миколаївна
Божко Мілана Вишнівська ДШМ Рура Олена Степанівна Хамініч Любов Миколаївна
Чухрай Євгенія КПНЗ Вишнівська ДШМ Рура Олена Степанівна Хімініч Любов Миколаївна
Юденок Арсеній КЗ «Глухівська школа мистецтв ім.
М.Березовського»
Турбіна Ольга Юріївна Мироненко Анна Миколаївна
Литвинова Лаліта КЗ «Глухівська школа мистецтв ім. М.Березовського» Турбіна Ольга Юріївна Мироненко Анна Миколаївна
Смичок Яна КЗ «Глузівська школа мистецтв ім. М. Березовського» Турбіна Ольга Юріївна Мироненко Анна Миколаївна

Среда, 31 Май 2023

Вітаємо лауреатів у номінації «Струнно-смичкові інструменти»!

Гран-прі:

Погоріла Єлизавета Олександрійська дитяча музична школа Городецька Світлана Миколаївна Федоренко Ірина Федорівна
Фурса Давид Київський державний музичний ліцей ім. М. Лисенка Павлов Георгій Олександрович Яремчук Оксана Олександрівна

Перша премія:

Потіпака Маргарита КДМЛ ім. М.Лисенка Венґер Ярослав Вікторович
Мороз Єлизавета Дитяча музична школа №20 Грабовська Мар’яна Ярославівна Дивін Микола Вячеславоввич
Кордіяка Микола КДМЛ імені М. В. Лисенка
Київський державний музичний ліцей ім. М. Лисенка
Грищенко Галина Кононівна Кучинська Олена Михайлівна
Кордон Андрій Вінницька дитяча музична школа №1 Нємець Світлана Олександрівна Ганська Ольга Олександрівна
Полова Ярина Київська дитяча школа мистецтв №2 ім. М. Вериківського Приходько Олена Іванівна Лиман Віталій
Лиман Уляна Київська дитяча школа мистецтв №2 ім. М. Вериківського Приходько Олена Іванівна Компанієць Юлія Василівна
Скрипка Макар Дитяча музична школа №1 ім. Я. Степового Фещак Наталія Миколаївна Гусєва Ксенія Олександрівна
Степаненко Віктор Київський державний музичний ліцей ім. М.Лисенка Червова Олена Андроніківна Архимович Маргарита Юріївна
Арсеньєв-Кирилич Глєб Броварська міська дитяча музична школа Чорна Тетяна Петрівна Бойко Олег Іванович

Друга премія:

Коблюк Майя Дитяча музична школа №20 Грабовська Мар’яна Ярославівна Козак Тетяна Андріївна
Сорока Олександра Київська дитяча школа мистецтв № 5 ім. Л.Ревуцького Дем’яненко Надія Юріївна Рєпка Роман Іванович
Фенюк Агнеса Павлівна Київська Дитяча Школа Мистецтв №5 ім. Л. Ревуцького Дем’яненко Надія Юріївна Фенюк Павло Віталійович
Гарасим Марія Андріївна ВСП «Рівненський музичний фаховий коледж Рівненського державного гуманітарного університету» Єрусалимець Лариса Олексіївна Соколовська Марія Анатоліївна
Шворак Вікторія КЗ Луцька музична школа №3 Іванова Тамара Олександрівна Мельничук Олена Миколаївна
Денисюк Маргарита КЗСМО Криворізька міська школа мистецтв №2 КМР Кавіцька Тетяна Миколаївна Голентус Алла Іванівна
Андрієнко Олександр КЗСМО Криворізька міська школа мистецтв №2 КМР Кавіцька Тетяна Миколаївна Голентус Алла Іванівна
Бабич Михайло Комунальний заклад «Дитяча школа мистецтв» Кузьменко Ольга Степанівна Кузьменко Михайло Васильович
Костів Олена Українська школа мистецтв Негода Віолета Станіславівна Захожай Ігор Миколайович
Прокопович Євгенія Вінницька дитяча музична школа №1 Нємець Світлана Олександрівна Ганська Ольга Олександрівна
Коваленко Ела Київська дитяча школа мистецтв №2 ім. М. Вериківського Приходько Олена Іванівна Лиман Віталій
Варма Іванка КДМШ 32 Ульянова Олена Анатоліївна Степаненко Ольга Степанівна
Кочекова Дар’я Горішньоплавнівська дитяча музична школа Фоміна Жанна Олександрівна Афанасьєва Наталя Андріївна
Ружанкова Єлізавєта Горішньоплавнівська дитяча музична школа Фоміна Жанна Олександрівна Афанасьєва Наталя Андріївна
Канке Амалія Київський державний музичний ліцей ім. М. Лисенка Червова Олена Андроніківна Архимович Маргарита Юрієвна
Степаненко Алла Київський державний музичний ліцей ім. М.Лисенка Червова Олена Андроніківна Архимович Маргарита Юріївна
Ящук Ярослава Броварська міська дитяча музична школа Чорна Тетяна Петрівна Бойко Олег Іванович
Тіт Ярослав КПНЗ Вишнівська ДШМ Яременко Юлія Леонідівна Скритуцька Наталья Олександрівна
Єрмаков Єгор КПНЗ Вишнівська ДШМ Яременко Юлія Леонідівна Григоренко Вікторія Миколаївна

Третя премія:

Черниш Ганна КБУ «Музична школа №3 м. Чернівців» Качановська Наталія Миколаївна Ткачук Наталія Степанівна
Петрова Анна Могилів-Подільська мистецька школа Коваль Ірина Георгіївна Струць Ганна Степанівна
Данилюк Даромир Українська школа мистецтв Негода Віолета Станіславівна Захожай Ігор Миколайович
Трикашна Марина Чернігівська міська школа мистецтв ім. Л. Боднарука Погрібна Наталія Володимирівна Хармишева Ольга Вікторівна
Шовиков Тимур Ігорович КЗ «Глухівська школа мистецтв ім. М. Березовського» Ткачова Галина Миколаївна Абрамова Наталія Семенівна
Маслій Аркадій Дитяча школа мистецтв. Хмелевська Лариса Іванівна. Орехова Катерина Валеріївна.

 

Понедельник, 03 Апр 2023

Шановні учасники! Оголошуємо прийом заявок для номінацій:

— «Класичні духові та ударні інструменти» (соло, ансамбль, оркестр)

— «Струнно-смичкові інструменти» (соло, оркестр)

— «Камерні ансамблі»

— «Фортепіано»

Конкурс проводиться онлайн.

Час проведення: 25-30 травня 2023 р.; прийом заявок — до 20 травня.

Результати буде оголошено на сайті 1 червня. Усі нагороди будуть в електронному вигляді.

Гала-концерт відбудеться 3  червня о 12:00 за адресою: м. Київ, вул Бульварно-Кудрявська 2 (ДШМ №2). Запрошуємо всіх бажаючих!

Учасники концерту будуть повідомлені окремо.

 

Програмні вимоги: 2 різнохарактерних або різножанрових твори, серед яких бажаним (не обов’язковим) є один твір українського композитора.

Просимо надавати записи у вигляді посилань на Youtube.

У І турі записи переглядатиме оргкомітет Конкурсу, в ІІ турі — члени журі.

Вікові групи солістів:

І група до 9 років
ІІ група від 10 до 12 років
ІІІ група від 13 до 15 років
ІV група від 16 до 20 років
V група від 21 до 30 років
VI група викладачі

Ансамблі та хори виступають у чотирьох вікових категоріях:
І – до 10 років
ІІ – до 15 років
ІІІ – від 16 до 20 років
IV – від 21 до 30 років.

Благодійний внесок:

Номінація «Солісти» – 250 грн.

Номінація «Ансамблі» – 150 грн (складом до 4-х учасників) чи 100 грн (складом від 5 учасників і більше) для кожного учасника ансамблю чи оркестру.

Номінація «Викладачі» – 250 грн.

Внески можна сплатити за такими реквізитами:
БО «Благодійний фонд в підтримку дитячої та юнацької творчості «ХХІ ВЕК»
Код отримувача 25745089
Банк отримувача: АТ КБ «Приватбанк»
МФО 320649
р/р UA72 305299 00000 26007045015788
Призначення платежу: Благодійний внесок за конкурс «Класичний меридіан» (Прізвище, ім’я, по батькові учасника)

Заявку ви можете подати за посиланням: для солістів тут, для ансамблів — тут.

 

Контактні телефони:

050-213-48-18 – Лариса Валентинівна

096-804-55-25 – Тетяна Василівна

Вторник, 28 Мар 2023

Вітаємо лауреатів у номінації «Ансамблі»!

Перша премія:

Ансамбль «Експромт» Вінницький фаховий коледж мистецтв імені М. Д. Леонтовича Ярко Лілія Іванівна
Дует «Секунда» ДМШ №36 Порхун Тетяна Іванівна
ансамбль народних інструментів «Калейдоскоп» Київська дитяча школа мистецтв №2 ім.М.І.Вериківського Муржа Олена Анатоліївна Богданова Ганна Михайлівна
Оркестр народних інструментів «Мелодiя» КПМЗ «Боярська ДМШ» Корольова Інна Леонідівна, Шалашова Людмила Миколаївна Марков Олександр Валерійович
Ансамбль «Дивоцвіт» КПНЗ «Вишнівська ДШМ» Матвійчук Світлана Миколаївна
Дует Климовець Софія та Сидоренко Дарина Музична школа Коростишівської міської ради Дубівка Таїсія Федорівна Літвінова Оксана Віталіївна

Друга премія:

Тріо акордеоністів Броварська дитяча музична школа Лизогуб Микола Васильович
Ансамбль «Qvinta» Броварська дитяча музична школа Пасенко Світлана Володимирівна
Дует Блєднікова Анна, Севенюк Єлизавета Вінницька дитяча музична школа №2 Шпетна Оксана Володимирівна Шпетний Антон Володимирович
Дует бандуристок «Срібне мереживо» Дитяча музична школа №10 Медвідь Наталія Пилипівна
Дует Юзефович Софія та Дітківська Віра Музична школа Коростишівської міської ради Дубівка Володимир Григорович

Третя премія:

Ансамбль «Акцент» Броварська дитяча музична школа Троценко Оксана Михайлівна Смирнова Олена Борисівна
Ансамбль «Альборада» Київська дитяча музична школа № 23 Колесникова Валентина Володимирівна
Ансамбль бандуристів «Струни серця» КПМЗ » Боярська дитяча мистецька школа» Гофман Юлія Яківна